Znają ją wszyscy miłośnicy musujących bąbelków i niepowtarzalnego smaku. Oranżada Hellena w tym sezonie zaskakuje zupełnie nowym formatem opakowania. Jest wygodnie i lekko – kultowy napój w butelce PET o pojemności 400 ml trafił już do sklepów.

Hellena_plastikowa_butelka_400mlMy, Polacy, uwielbiamy smak oranżady. Słodki i jednocześnie orzeźwiający napój cenimy sobie już od wielu lat. Dla tych, którzy pamiętają okres PRL, oranżada ma wymiar sentymentalny, a dla młodzieży to po prostu pyszny i modny napój. Teraz, dzięki nowemu opakowaniu, okazji do picia oranżady będzie jeszcze więcej!

Tu i teraz – Oranżada Hellena

Wiosenne temperatury i otoczenie budzące się do życia po zimie, skłaniają  do większej aktywności fizycznej. Częściej wychodzimy z domu, spędzamy czas na świeżym powietrzu, dbamy o dobrą formę przed letnim sezonem. Czerwona Oranżada Hellena w butelce o pojemności 400 ml jest produktem idealnym, by zaspokoić pragnienie „tu i teraz”, orzeźwić się i dodać nowej energii do dalszych działań.

Pozytywne impulsy

Oranżada to napój, który budzi bardzo pozytywne skojarzenia. Klasyczny, niepowtarzalny smak – to atuty Oranżady Hellena. Musujące bąbelki i czerwony kolor pobudzają i pozytywnie nakręcają. Butelkę 400 ml zmieścić można w torebce czy plecaku szkolnym. Można również zabrać ją ze sobą na wyjazd lub imprezę i na jej bazie przygotować wiele ciekawych drinków i koktajli.

Nowoczesne orzeźwienie

W tym sezonie Hellena zaskakuje nie tylko nowym opakowaniem, lecz także nieco zmienioną identyfikacją wizualną z silnym brandingiem spójnym dla całej linii Oranżad marki Hellena. Etykieta w formie sleeve’a jest teraz bardziej wyrazista, dynamiczna i z pewnością spodoba się również młodszym konsumentom, którzy odkrywają smak Oranżady Hellena. Napój w butelce PET o pojemności 400 ml dostępny jest w sklepach od kwietnia.

Cena: ok. 1,50 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF