Ten, kto powiedział, że zdrowy styl życia jest trudny i nudny, a już podczas urlopu całkowicie niemożliwy do utrzymania, ten jest w wielkim błędzie. W wakacje nad polskim morzem rusza bowiem – Zielona Strefa Fit! To wyjątkowe miejsce będzie oazą zdrowego ciała i lekkiego ducha! Będzie okazją do spotkania ze swoimi ulubionymi gwiazdami!

kontener_211-225_cm_podglad_drukuJuż 5 lipca w Jastarni, na plaży przy Hotelu SPA Zdrojowym (wejście 49) wystartuje Zielona Strefa Fit to wyjątkowe miejsce oferujące zdrowe jedzenie i koktajle. Projekt będzie trwał przez cały okres wakacji. Każdy, kto w tym czasie planuje spędzić swój urlop na Półwyspie Helskim, będzie miał okazję poczuć się fit również na plaży.

Wiele osób podczas wyjazdów przerywa swoją codzienną dietę , tłumacząc się tym, że poza domem trudno jest o miejsca ze zdrową żywnością. W naszej Zielonej Strefie Fit będzie można znaleźć m.in. jogurtowe koktajle robione z roszponką, szpinakiem czy jarmużem, zdrowe i atrakcyjne przekąski czy pitne jogurty z ziarnami – słowem wszystko, by świetnie się czuć i prezentować na plaży. Na plażowiczów, zarówno tych małych jak i dużych, czekać będzie również mnóstwo atrakcji związanych ze zdrowym, sportowym stylem życia. Dzieci będą mogły wziąć udział w zajęciach m.in. warsztatach dla cheerleaderek i animacjach. Również dorośli znajdą tu na pewno coś dla siebie. W programie przewidziane są: biegi, zumba, nordic walking, pływanie na katamaranie czy turnieje siatkówki plażowej. Będą również spotkania z dietetykiem oraz warsztaty kulinarne.

Zielona Stref Fit jest pierwszym tego typu projektem organizowanym nad polskim morzem i zainicjowanym przez marki Fit&Easy oraz Activia. W zeszłym roku, bałtyckie plaże odwiedziło ponad 5,5 miliona turystów. Jest to więc idealne miejsce do promowania zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci i dorosłych oraz do pokazania, że na urlopie też można być fit.

Miejsce: Jastarnia (plaża od strony morza, wejście 49 przy Hotel SPA Zdrojowy)

Czas: 06.07-30.08.2015

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF