Coraz chętniej zwracamy się w stronę natury oraz zdrowego i ekologicznego stylu życia. Doceniamy eko żywność oraz naturalne kosmetyki. Jan Niezbędny przedstawia gamę artykułów, które są przyjazne dla Ciebie, Twojego domu i środowiska.

jan

Pamiętajmy, że nasze codzienne zachowania i decyzje związane z domowymi porządkami mają również wpływ na środowisko. To, z jakich worków na śmieci korzystamy lub czy używamy detergentów, naprawdę ma znaczenie. Idźmy w stronę natury z Janem Niezbędnym! W ofercie znajdziemy: magiczne gąbki i ściereczki, dzięki którym przy użyciu samej wody pozbędziemy się brudu z każdego rodzaju powierzchni; worki na śmieci, które rozłożą się już po kilku, a nie kilkuset latach; talerze wykonane w 100% z naturalnej trzciny cukrowej.

Magiczna gąbka od Jana Niezbędnego to niezastąpiony towarzysz codziennych porządków. Doskonale sprawdza się przy usuwaniu zabrudzeń i uporczywych plam z różnych powierzchni: ścian, podłóg, drzwi, glazury, zlewu, wanny, a także plastiku np. ram okien, mebli ogrodowych. Unikalna struktura gąbki pozwala czyścić bez detergentów (jedynie przy użyciu wody) nawet trwałe zabrudzenia. Wyciera jak „gumka myszka” ślady kredek, flamastrów i atramentu. Cena: 4,50 zł/2 sztuki w opakowaniu

Magiczna ściereczka bambusowa Jana Niezbędnego, wykonana jest w 95% z ekologicznych, naturalnie antybakteryjnych włókien bambusowych. Można ją stosować na mokro bez konieczności dodawania detergentów – świetnie usuwa tłusty, kuchenny brud. Przestrzenna struktura ściereczki zatrzymuje w sobie kurz, więc również w wersji na sucho sprawdzi się do odkurzania różnych powierzchni. Ściereczka jest gruba i chłonna, a do tego wyjątkowo trwała, można ją wielokrotnie prać. Cena: 7,60 zł (dostępna w 3 wyrazistych, atrakcyjnych kolorach)

Jan Niezbędny worki na śmieci Eko Natura (dostępne w wersji z taśmą oraz zawiązywane, oba rodzaje w pojemnościach: 35 l i 60 l) doskonale wpasowują się w coraz bardziej aktualny trend ekologiczny. Z powodu użycia do ich produkcji dodatku d2w, proces degradacji rozpoczyna się już po 18-24 miesiącach. Worki z taśmą, cena: 6,70 zł/15 szt.(35 l); 7,30 zł/10 szt.(60 l) oraz zawiązywane, cena: 5,80 zł/30 szt.(35 l); 7,20 zł/20 szt. (60 l)

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF