Wielu z nas tęskni za pochodzącymi wprost z natury smakami dzieciństwa. Linia bezglutenowych wędlin Natura firmy NOVE powstała właśnie z myślą o tych, którzy nie sądzili że jeszcze kiedyś skosztują wyrobów mięsnych w najczystszej postaci. Ich pełny smak, który powstał dzięki wykorzystaniu najlepszych pod względem jakości sztuk mięsa oraz naturalnych dodatków, z pewnością zaspokoi apetyt wszystkich wymagających smakoszy.

produkty_linia_naturaSekret aromatu

Niektórzy producenci wędlin próbują osiągnąć wyśmienity smak wyrobów za sprawą chemicznych dodatków, które w istocie nie przynoszą nic dobrego. Niemniej Zakłady Mięsne NOVE tworząc linię Natura zdecydowały się sięgnąć do źródeł wyjątkowego smaku, które od dawna umożliwiają produkowanie aromatycznych specjałów mięsnych. Mowa oczywiście o dobrodziejstwach wydobytych wprost z natury, które pozwoliły na stworzenie będącej ewenementem na polskim rynku gamy wędlin. Linia Natura firmy NOVE charakteryzuje się całkowitym brakiem dodatku fosforanów, glutaminianu sodu, sztucznych konserwantów oraz przeciwutleniaczy. Ich receptura wzbogacona została o cenne dla zdrowia żywe kultury bakterii oraz ekstrakt z owoców aceroli, które słyną z wysokiej zawartości witaminy C. Ponadto każdy z obecnych w linii Natura przysmaków nie zawiera w sobie glutenu, dzięki czemu ich smakiem delektować się mogą nawet osoby chore na celiakię oraz przestrzegające diety bezglutenowej.

W skład linii Natura wchodzą wszystkie najpopularniejsze rodzaje wędlin, które stać się mogą podstawą zdrowego śniadania, wykwintnej kolacji oraz smacznych przekąsek. Ta innowacyjna gama bezglutenowych wyrobów mięsnych to między innymi stworzona w oparciu o naturalne ekstrakty: szynka zrazowa, kiełbasa długa, krótka oraz krakowska, przepyszne parówki, aromatyczny schab oraz wyśmienita szynka zrazowa z tłuszczem.

Wybierając wędliny z linii Natura firmy NOVE mamy pewność, że za sprawą najczystszego smaku przeniosą nas one do krainy dzieciństwa, a ich wolna od „chemicznych dodatków” receptura wzmocni nasz organizm od wewnątrz i zadba o jego dobrą kondycję każdego dnia.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF