Z okazji Tłustego Czwartku sieć Biedronka przygotowała specjalną ofertę pączków. Dla smakoszy dostępne będą do wyboru duże pączki z lukrem lub z cukrem pudrem, a wszystkie w wyjątkowo przystępnej cenie 0,45zł.

1Pączki, niezależnie od specjalnej oferty tłustoczwartkowej, są obecne w ofercie sklepów Biedronka na co dzień. Stanowią ważny element asortymentu cukierniczego obok takich wyrobów jak: croissant z masłem, ciastko z serem i morelą oraz drożdżówki. Produkty dostarczane są przez firmy ogólnopolskie lub lokalne piekarnie. Część z nich wypiekana jest również na miejscu w sklepach.

Pączki „Słodka Kraina”, dostępne w stałym asortymencie sieci Biedronka, sporządzane są według własnej receptury. Wykonane z wysokiej jakości puszystego ciasta, zawierają nadzienie ze słodkiej marmolady wieloowocowej. Warto podkreślić, że do produkcji 100 g marmolady każdorazowo zostaje użytych 125 g owoców. Pączki oferowane są w dwóch wersjach – posypane cukrem pudrem lub pokryte lukrem z naturalnym aromatem cytrynowym. Gwarancją ich wysokiej jakości są certyfikaty bezpieczeństwa żywności uzyskane przez producenta.

Dla klientów sklepów Biedronka magazyn „Moje Smaki Życia” zamieścił oryginalny przepis na chrusty autorstwa Jakuba Kuronia, który do ich wykonania wykorzystał składniki dostępnych w sklepach tej sieci. Natomiast dla tych smakoszy, którzy chcą spróbować własnych sił w przygotowaniu domowych pączków, od 2 lutego w ofercie Biedronki znajduje się urządzenie do wypieku. Profesjonalny sprzęt idealnie sprawdzi się w Tłusty Czwartek i dostarczy domownikom wiele radości.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF