Mówiąc o kochaniu życia w Tymbarku zwracamy uwagę  na zdrowie i dobre samopoczucie – twoje i twoich najbliższych. Wiemy, że najwięcej pozytywnej energii masz latem, bo wtedy możesz sięgać po świeże warzywa i owoce. Wiemy też, że szukasz produktów idealnych, dlatego specjalnie dla ciebie stworzyliśmy nową linię produktową – Vitamini. Czerpie ona wszystko co najlepsze z marchwi mazurskiej, malin, brzoskwiń oraz bananów, dlatego pozwoli ci cieszyć się wakacjami przez cały rok!

Vitamini_Banan_Front

Czy wiesz, że za dobre samopoczucie odpowiadają między innymi witaminy? To dzięki nim w pełni kochasz życie, potrafisz się cieszyć jego kolorami i masz ochotę podzielić się tą energią także z najbliższymi. W Tymbarku zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze znajdziesz czas na to by zastanowić się co jest dla ciebie najlepsze, dlatego przychodzimy ci z pomocą razem z Vitamini. To właśnie w szklance naszego soku znajdziesz witaminę A, C i E, które pozwolą Ci zachować pełnię sił.

Dlaczego akurat witaminy A, C i E?

Witamina A odpowiada za piękny wygląd twojej skóry i pozwala zachować wzrok w odpowiedniej kondycji. Witamina C wzmacnia twoją odporność, daje energetycznego „kopa” i wspomaga produkcję kolagenu. Witamina E  pomaga utrzymać twój organizm w dobrej formie chroniąc komórki przed nadmiernym stresem oksydacyjnym czyli działaniem wolnych rodników.

Po wypiciu szklanki soku, w te chłodne dni poczujesz lato i młodość w swojej duszy. Bądź pełna pozytywnej energii i podziel się nią z najbliższymi. Vitamini to porcja wigoru i błonnika, które wpłyną korzystnie na samopoczucie twojej rodziny i przyjaciół!

Soki Vitamini dostępne są w 3 wersjach smakowych: malinowo-marchwiowo-jabłkowym, marchwiowo-bananowo-jabłkowym, brzoskwiniowo-marchwiowo-jabłkowym.

Więcej na:

www.tymbark.com

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF