Vegeta 100% Naturalny Wybór to propozycja dla wszystkich lubiących gotowanie, dla tych, którzy zwracają uwagę na wysoką jakość składników i chcą cieszyć się pysznym smakiem swoich dań. Przyprawy Vegeta 100% Naturalny Wybór to jak komunikuje ikona na opakowaniu specjalne połączenie naturalnych składników: aromatycznych ziół i przypraw. Nowa opakowania w apetyczny sposób pokazują potrawy do jakich można użyć przypraw Vegeta a tym samym zachęcają do gotowania i są inspiracją w kuchni.

vegeta

Vegeta 100% Naturalny Wybór to wyjątkowe połączenie ziół, suszonych warzyw i świeżych przypraw. Gwarancją smaku i jakości jest wyłącznie naturalne pochodzenie składników – przyprawa nie zawiera sztucznych dodatków, barwników czy wzmacniaczy smaku.

Bogaty wybór smaków daje pewność, że przyprawy sprawdzą się w każdej kuchni. Vegeta 100% Naturalny Wybór doskonale podkreśli smak zarówno codziennych, jak i tych gotowanych na szczególne okazje potraw.

Wśród produktów z linii Vegeta 100% Naturalny Wybór znajdziemy aromatyczne kompozycje ziół i przypraw pasujących zarówno do grillowanych mięs, do kurczaka, do ryb, jak i do pysznych, świeżych sałatek czy pomidorów z mozzarellą, ale smaków jest dużo więcej.

Przyprawa jest dostępna w 20-gramowych saszetkach, które wyróżniają się wysoką jakością  zdjęć apetycznych potraw.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF