Od piątku 26 czerwca do zestawów Happy Meal® zawitały nowe zabawki. Na najmłodszych gości restauracji czeka aż 9 figurek przedstawiających uwielbiane przez dzieci Minionki! Dzięki nim najmłodsi przeniosą się do wyjątkowego świata zabawy!

image001Wchodzący właśnie do kin film „Minionki” to kolejna część historii o żółtych bohaterach, których celem jest służba czarnym charakterom. Kevin, Stuart i Bob rozpoczynają poszukiwania pracodawcy, któremu mogliby pomagać w realizacji niecnych misji. Teraz w Happy Meal® jest dostępnych 9 zabawek, które zabiorą dzieci do minionkowego świata pełnego przygód.

Kevin – jest „większym” bratem Stuarta i Boba jego zadaniem jest opieka nad nimi. Posłuchaj, jak prowadzi swoją załogę – przesuń przycisk na zabawce, a wtedy Kevin również przesunie się w bok.

Minionek Jurajski – cofnij się razem z nim do czasów prehistorycznych. Pociągnij figurkę w tył, a następnie puść i obserwuj, jak się zabawnie toczy.

Minionek Pirat – to figurka popisująca się akrobatycznymi skokami! Naciśnij Minionka, a wykona głęboki skłon w przód. Następnie puść go, a zrobi w powietrzu przewrót do tyłu.

Stuart Hipis – przenieś się do czasów Ameryki lat 60 razem ze Stuartem Hipisem! Zakołysz nim na boki, a zacznie tańczyć.

Minionek Strażnik – nakręć zabawkę kluczykiem. Zobaczysz, jak maszeruje ze swoim ulubionym owocem u boku!

Gadający Bob – to niewiniątko, najmłodszy brat, ucieleśnienie bezwarunkowej miłości do każdego. Ma każde oko w innym kolorze. Włącz go i naciśnij guzik na jego brzuszku, a usłyszysz, co ma do powiedzenia!

Minionek Żołnierz – zobacz, jak przedrzeźnia wielkiego Napoleona. Wciśnij przycisk na jego czapce i obserwuj, jak kontroluje sytuację spojrzeniem i zamaszystymi ruchami ramion.

Stuart z gitarą – to średni brat z tria Minionków. Ten nastolatek jest wschodzącą gwiazdą rocka. Przesuń włącznik na jego plecach, a specjalnie dla Ciebie zacznie brzdąkać na gitarze!

Minionek Wampir – zajmuje się straszeniem. Przesuwaj w dół i w górę włącznik na jego plecach, a zacznie popisywać się swoimi kłami wampira i podnosić ramion.

Nowe zabawki w zestawach Happy Meal, to nie jedyna atrakcja, którą McDonald’s przygotował dla najmłodszych. Już od tego weekendu w wybranych restauracjach McDonald’s będą odbywały się cykliczne akcje pod hasłem „Wakacje Rewelacje!”. W 220 lokalach rodzinnych McDonald’s przygotował specjalne atrakcje z udziałem animatorek. Przewidziane jest między innymi malowanie buziek, robienie zdjęć na życzenie gości, a także drobne upominki. Lista restauracji biorących udział w akcji dostępna jest na stronie internetowej www.mcdonalds.pl

Happy Meal to zestaw przygotowany z myślą o najmłodszych gościach McDonald’s. Rodzice mogą wybierać dla swoich dzieci spośród 156 możliwych kombinacji produktów spożywczych, by jak najlepiej dostosować posiłek do ich potrzeb i upodobań. Np. frytki mogą zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami bądź wodą. Zestaw dziecięcy dostępny jest też w wersji śniadaniowej. W skład każdego zestawu Happy Meal wchodzi również jabłko oraz oczywiście zabawka. Z reguły są to ulubieni dziecięcy bohaterowie i postaci ze znanych produkcji kinowych.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF