Najlepsi przyjaciele, dobra zabawa i pyszne przekąski to sposób na idealne przyjęcie. Już w sierpniu na sklepowych półkach pojawią się nowe pianki JOJO MARSHMALLOW Party od Nestlé. Dzięki nim imprezowe menu będzie wyjątkowe!

JOJO MARSHMALLOW Party to pianki o smaku waniliowym, które doskonale smakują zarówno na zimno jak i na ciepło. Dzięki temu są JOJO MARSHMALLOW Party 3d CMYKidealne do przygotowywania różnorodnych przekąsek. Na każdym opakowaniu pianek JOJO MARSHMALLOW Party znajdują się przepisy na pyszne pianko-bukieciki. Do ich przygotowania potrzebne są pianki i ulubione dodatki, takie jak: suszone owoce, wiórki kokosowe czy  czekolada.

Zorganizowanie przyjęcia w domu lub w ogrodzie to doskonały sposób na spędzanie czasu rodziców
z dziećmi. Świetna zabawa zaczyna się już przy wspólnym przygotowywaniu przekąsek. Dlatego zachęcamy rodziców, by razem ze swoimi pociechami przygotowali pianko-bukieciki z piankami JOJO MARSHMALLOW Party lub wymyślili własne przepisy, ze swoimi ulubionymi dodatkami. Pianki JOJO MARSHMALLOW to doskonała propozycja na dziecięce przyjęcie, ponieważ nie zawierają żadnych barwników i mają prosty skład. Do ich przygotowania wykorzystujemy dobrze znane składniki w tym wodę, żelatynę i cukier
– mówi Katarzyna Suryś-Bachrynowska, Product Manager w Dziale Słodyczy
w Nestlé Polska.

Rodzice mogą w łatwy sposób przekonać się, jakich składników odżywczych dostarczają słodycze Nestlé i wkomponować je
w prawidłowo zbilansowany jadłospis swoich pociech. Wystarczy spojrzeć na umieszczony na opakowaniu KOMPAS ŻYWIENIOWY, który składa się z tabeli wartości odżywczych, dzięki której wiadomo, ile np. kalorii, białka lub cukrów znajduje się w porcji pianek, oraz ramek „Warto wiedzieć” „Warto zapamiętać” i „Dobre pytanie” z cennymi wskazówkami
i ciekawostkami żywieniowymi dla rodziców. Dodatkowo na przedzie opakowania znajduje się informacja ile kalorii i jaki procent zapotrzebowania na energię pokrywa jedna porcja produktu zgodnie z GDA. Przydatną ściągą jest również strona www.jojo.pl, na której znajdują się porady specjalisty ds. żywienia, przepisy na wykorzystanie pianek w codziennej diecie jak i inne przydatne informacje dla rodziców.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF