Zdrowa kuchnia nie musi być nudna. Dzięki kilku prostym trickom, poświęcenie wobec diety przekuć można w uwielbienie. Jednym ze sposobów na pokochanie dań opartych na zdrowiej kuchni jest wprowadzenie do swojego menu odpowiedniego rodzaju ryżu. Marka Britta wyszła naprzeciw wszystkim, którzy marzą o tym by być bardziej „fit” wprowadzając na rynek fantastyczną kompozycję czterech rodzajów ryżu.

ryz_britta_500g_4_koloryGra w kolory

Wyśmienita mieszanka zawarta w Ryżu 4 Kolory marki Britta to propozycja wyjątkowo smaczna i zdrowa. Pierwszym składnikiem tej kompozycji jest preparowany termicznie ryż parboiled. Charakteryzuje się złocistą barwą, a po ugotowaniu jest zawsze sypki i nigdy się nie klei. Z kolei dziki ryż, który w rzeczywistości jest gatunkiem owsa wodnego stanowi gwarancją oryginalnego, orzechowego smaku oraz aromatu, nadającego daniom orientalnej nuty. Ziarenka jaśminowego ryżu czerwonego nadadzą daniu wyrazistego smaku.  Ostatnim składnikiem tej wyjątkowej kompozycji jest czarny ryż jaśminowy zwany też „przysmakiem cesarskim”. Zestawienie tych najciekawszych smakowo rodzajów ryżu sprawia, że każde danie wzbogacone Ryżem 4 kolory marki Britta będzie kulinarnym majstersztykiem. Ta wyjątkowa kompozycja uatrakcyjni nasz talerz nie tylko ciekawym smakiem, ale także  zestawieniem barw, które będzie uciechą dla oka. Co więcej Ryż 4 kolory marki Britta nada codziennemu gotowaniu wykwintności – jest on świetnym pomysłem zarówno na szybki posiłek, jak i dodatek do bardziej ekskluzywnych dań, które chcemy zaserwować na uroczystej kolacji.

Ryż 4 kolory marki Britta to fantastyczna propozycja, by nadać naszej kuchni lekkości, smaku
i zdrowia. Starannie wyselekcjonowane ziarna czterech rodzajów ryżu są gwarancją fantastycznego efektu wizualnego naszych dań, a naszemu organizmowi zapewnią niezbędną dawkę energii
i składników odżywczych.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem niezwykle smakowitych i wszechstronnych produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz na fanpage: www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku.

Ryż 4 kolory marki Britta

Opakowanie: 500g

Cena detaliczna: ok. 5,79 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF