Dla wszystkich fanów letnich smaków i niebanalnych połączeń, Tymbark przygotował wakacyjną niespodziankę. Do oferty popularnych napojów w szklanych butelkach z kapselkiem dołączyła limitowana, egzotyczna propozycja – Tymbark jabłko-kiwi w szklanej butelce.

Tymbark Jabłko-KiwiTymbark zaskakuje na wakacje! Do letniej oferty wkroczyła nowość – napój o smaku jabłko-kiwi. To oryginalne i wyśmienite połączenie uwielbianych jabłek od Tymbarku z egzotycznym kiwi. Taki napój to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy szukają nietypowych i prawdziwie wakacyjnych smaków.

Owocowe, orzeźwiające napoje w charakterystycznych szklanych butelkach to produkty uwielbiane przez konsumentów. Tymbark towarzyszy im już od 80 lat! Ukryte pod kapselkami hasła bawią, intrygują, wyrażają emocje, pomagają nawiązać kontakty i relacje. Unikalny smak jabłko-kiwi dołączył do oferty popularnych wariantów dostępnych w tym formacie: jabłko-mięta, cytryna-mięta, malina-mięta, wiśnia-jabłko, jabłko-brzoskwinia, jabłko-arbuz, pomarańcza-brzoskwinia.

Start sprzedaży: 1 czerwca 2016 r.

Dystrybutor: Tymbark MWS

Cena sugerowana na półce: 1,19 zł

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: butelka szklana 250 ml

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: tacka, 12 sztuk

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF