Do wiosennej ramówki telewizji Polsat powrócił wielki przebój stacji – show Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Trwa trzecia edycja programu. Uczestnicy i jury gaszą swoje pragnienie niepowtarzalną Oranżadą Hellena w puszce.

3Twoja Twarz Brzmi Znajomo to absolutnie wyjątkowy program, w którym znane i lubiane postaci show-businessu wcielają się w międzynarodowe gwiazdy i wykonują ich największe przeboje. Takie metamorfozy możliwe są dzięki wieloetapowym przygotowaniom, na które składają się treningi wokalne, nauka choreografii i gestykulacji wybranego artysty oraz wielogodzinna charakteryzacja, która potrafi zmienić naszych uczestników nie do poznania…

Bohaterowie show wykazują się wielką odwagą, humorem i dystansem do siebie. Przełamują konwenanse, na kilka minut stając się odtwórcami nieśmiertelnych przebojów, zmieniając ruchy sceniczne, głos, a czasami nawet płeć!

O struny głosowe wszystkich zawodników dba w tym sezonie Oranżada Hellena. W wygodnej, poręcznej puszce, jest świetnym, orzeźwiającym dodatkiem. Charakterystyczny smak oranżady z pewnością wprowadzi wśród uczestników dobry nastrój i doda im energii!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który pokochali widzowie. Wyjątkowe występy pełne zaskakujących momentów oglądać można w każdą sobotę na antenie telewizji Polsat. Za nami pierwszy odcinek nowej edycji, podczas której z pewnością nie zabraknie wielkich wzruszeń i uśmiechu!

Start: 7 marca

Emisja: Polsat, sobota, g. 22: 00      

Najbliższy odcinek: 14 marca, sobota, g. 22:00

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF