Kiedy nasz organizm potrzebuje dodatkowej porcji energii, warto sięgnąć po  Twarożek Domowy Piątnicy – dostępny w trzech smakach: naturalnym, z hiszpańską oliwką oraz z ogórkiem i koperkiem.

 

Twarozek_Domowy_z_ogorkiem_i_koperkiem_OSM PiątnicaNaturalny Twarożek Domowy grani w kubku 150 g to produkt doskonale znany konsumentom. Od niedawna OSM Piątnica oferuje go w odświeżonym opakowaniu. Wprowadzone zmiany w zakresie wyglądu opakowań wiążą się z rozszerzeniem oferty Twarożków Domowych o nowe smaki (z hiszpańską oliwką oraz z ogórkiem i koperkiem) i wynikają z chęci nadania wszystkim produktom tej linii jednolitej szaty graficznej, podkreślającej naturalność produktu.

 

Twarożek Domowy grani produkowany jest wyłącznie z naturalnych składników – wysokiej jakości twarogu i śmietanki oraz warzyw i ziół właściwych dla poszczególnych wariantów. Nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku. Twarożek Domowy jest wartościowym i zarazem lekkostrawnym (jedynie 4% tłuszczu) źródłem wapnia. Zawiera pełnowartościowe białko (11 g w 100 g), które ma pozytywny wpływ na rozwój i regenerację mięśni.

 

Twarożki Domowe z dodatkami zadowolą najbardziej wymagających konsumentów. Smakoszom kuchni śródziemnomorskiej Piątnica proponuje twarożek z dodatkiem wyselekcjonowanych zielonych oliwek, najczęściej wykorzystywanych do produkcji oliwy extra vergine. Natomiast wariant z dodatkiem świeżego ogórka i aromatycznego koperku ucieszy zwolenników tradycyjnych polskich smaków.

 

Twarożek Domowy to idealna gotowa przekąska, niewymagająca dodatkowych przygotowań w kuchni. Można go jeść na wiele sposobów również rozsmarowując na pieczywie. Z wykorzystaniem twarożku, przy minimalnej liczbie składników, stworzymy pożywne i proste w przygotowaniu kanapki.

 

Podobnie, jak pozostałe serki Piątnicy, Twarożek Domowy wymaga zachowania ciągłości łańcucha chłodniczego (temp. od +1°C do +6°C) oraz przechowywania wyłącznie w lodówce.

 

Twarożek Domowy naturalny, z hiszpańską oliwką oraz z ogórkiem i koperkiem dostępny jest w cenie 1,90 zł/150 g.

 

Więcej informacji o produktach OSM Piątnica można znaleźć na stronie www.piatnica.com.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF