OSM Piątnica wprowadza na rynek Twarożek Domowy grani wzbogacony o zdrowe, naturalne dodatkihiszpańską oliwkę oraz ogórek z koperkiem. Wielbicielom kuchni śródziemnomorskiej Piątnica proponuje Twarożek z dodatkiem wyselekcjonowanych, aromatycznych, hiszpańskich zielonych oliwek z odmiany najczęściej wykorzystywanej do produkcji oliwy extra vergine. Zwolennicy polskich smaków oraz osoby dbające o zdrową, dobrze zbilansowaną dietę mogą wybrać Twarożek z ogórkiem oraz szczyptą bogatego w witaminy zielonego koperku.

Twarożek Domowy w wersji z hiszpańską oliwką, a także z ogórkiem i koperkiem powstaje wyłącznie z naturalnych składników – twarogu i śmietanki oraz świeżych warzyw. Urozmaici smak kanapek, sałatek i przystawek, można go również podać z tostami lub krakersami. Sprawdzi się także jako samodzielna, pożywna i zdrowa przekąska, niewymagająca dodatkowych przygotowań w kuchni.

 

Pozbawiony konserwantów i jakichkolwiek sztucznych dodatków, naturalny Twarożek jest wartościowym i zarazem lekkostrawnym (jedynie 4% tłuszczu) źródłem białka. Podobnie, jak pozostałe serki Piątnicy, także Twarożek Domowy wymaga zachowania ciągłości łańcucha chłodniczego (temp. od +1°C do +6°C) oraz przechowywania wyłącznie w lodówce.

 

Twarożek Domowy z hiszpańską oliwką oraz Twarożek Domowy z ogórkiem i koperkiem OSM Piątnica dostępne są w sprzedaży od połowy czerwca 2012 r. w cenie ok. 1,75 zł/ 150 g.

 

Wprowadzając nowe smaki na rynek, OSM Piątnica odświeżyła także wizerunek Twarożku Domowego naturalnego, który dostępny jest w sprzedaży od 2004 roku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF