Soplica Truskawkowa to unikatowe połączenie tradycyjnej nalewki z najlepszymi, letnimi owocami prosto z polskiego ogrodu. Z nowym smakiem Soplicy, sezon na truskawki nie skończy się wraz z wakacjami – będzie teraz trwał cały rok!

Soplica_KV_A3_Truskawka_PoziomSoplica Truskawkowa to idealna propozycja dla osób poszukujących smaków kojarzących się z letnimi miesiącami i tym co najlepsze w polskich ogrodach. Nowa Soplica sprawi, że tego lata soczyste, polskie owoce pojawią się na naszych stołach w nowej odsłonie – w postaci nalewki Truskawkowej.

 „Nowy Truskawkowy smak jest doskonałym uzupełnieniem rodziny tradycyjnych nalewek Soplicy. Konsumenci doceniają starannie przygotowywane przez nas kompozycje a rodzina Soplicy stale zwiększa udziały w rynku wódek smakowych[1]. Nowa Truskawkowa nalewka z pewnością także cieszyć się będzie popularnością wśród osób poszukujących wyjątkowych, smakowych alkoholi. Świeże, letnie owoce i wykorzystane unikalne receptury, czerpiące z ponad 120-letniej historii marki Soplica, sprawią, że dzięki Soplicy Truskawkowej słoneczne lato będzie nam towarzyszyć przez cały rok.

Rodzina Soplicy to pielęgnowana przez pokolenia tradycja, na którą składają się stosowane od lat metody produkcji nalewek i naturalne składniki. Niepowtarzalny smak tym rdzennie polskim alkoholom nadają wyłącznie staranie wyselekcjonowane w środku lata owoce pochodzące z polskich ogrodów i sadów. Sekret cenionej od lat szlachetności nalewek Soplicy to wykorzystywany wyłącznie polski spirytus i tradycja długiego leżakowania w specjalnych warunkach.

Soplica Truskawkowa dostępna jest w sprzedaży od lipca w pojemnościach 100, 200 i 500ml. Rekomendowane ceny w kanale handlu tradycyjnego to: 100ml 5,99zł; 200ml 11,49zł i 500ml 25,49zł.

[1] CEDC za Nielsen – panel handlu detalicznego, Cała Polska (jako suma rynków: hipermarkety, supermarkety, dyskonty, duże, średnie i małe sklepy spożywcze, sklepy winno cukiernicze), udział wolumenowy wariantów smakowych wódki marki Soplica Flavoured w okresach skumulowanych IV 2013 – III 2014 oraz IV 2014 – III 2015 w segmencie wódek smakowych (kategoria wódka).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF