Tegoroczna Wielkanoc upłynie pod znakiem truskawkowej radości z E.Wedel. To właśnie ten owoc jest głównym bohaterem świątecznej oferty, ale także zintegrowanej kampanii 360 stopni wspierającej nowe produkty.

WED_truskawkaWielkanocne portfolio zostanie wsparte zintegrowaną kampanią 360 stopni obejmującą działania: telewizyjne, internetowe, OOH oraz niestandardowe. Głównym elementem kampanii są 30-sekundowe spoty, w których pojawi się Wargorr zachęcający do poczucia truskawkowej radości. Spoty, jeden typowo wielkanocny, drugi promujący truskawkowy range wedlowskich produktów, będą emitowane od 7 marca w największych stacjach tematycznych oraz ogólnopolskich.

Kampania zyska także szerokie wsparcie w Internecie m.in. za pośrednictwem zasięgowej kampanii mediowej, kanałów social media oraz platformy YouTube. Działania prowadzone w Digitalu będą oparte przede wszystkim na interaktywnych i angażujących formatach. Na fanpage’u marki w serwisie Facebook pojawi się wiele niecodziennych atrakcji m.in. minigry. Z kolei zaraz po Wielkanocy zostanie uruchomiony landing page, za pośrednictwem którego Wargorr poprosi internautów o nietypową pomoc.

Dodatkowo w wybranych centrach handlowych w Polsce powstaną specjalne truskawkowe stragany. Dzięki nim każdy będzie mógł poczuć nie tylko zapach świeżych truskawek (zostanie wykorzystany bowiem aroma marketing), ale spróbować produktów oferowanych przez Wedla na Wielkanoc.

Za kreację spotu odpowiada agencja Grandes Kochonos, zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD. Działania PR realizuje 24/7 Communication, natomiast w Internecie – Cosmo.

Spot reklamowy można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=XdXOC5mNZl8&feature=youtu.be

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF