Truskawka na Wielkanoc? E.Wedel udowadnia, że choć zaskakujące, to jednak bardzo pyszne połączenie. Specjalnie z myślą o Świętach marka przygotowała wyjątkową ofertę, której głównym bohaterem jest właśnie ten owoc. Dzięki słodkim nowościom oraz bestsellerom w zaskakującej odsłonie tegoroczna Wielkanoc będzie wyjątkowo radosna.

1

Święta Wielkanocne najczęściej spędzamy w gronie najbliższych. Marka E.Wedel, aby uczynić ten czas jeszcze słodszym i radośniejszym, przygotowała dedykowaną ofertę, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na pewno zadowoleni będą wszyscy miłośnicy truskawki, ponieważ to ona wiedzie w tym roku prym. Doskonale znane i uwielbiane przez Polaków nadzienie o smaku truskawkowym w Czekoladzie Mlecznej, pojawi się również w innych odsłonach. Na rynku zobaczymy nowość – Czekoladę Gorzką z nadzieniem o smaku truskawkowym, która zostanie wprowadzona do sprzedaży na stałe. Dodatkowo na półkach w limitowanej ofercie ujrzymy Czekoladą Mleczną z nadzieniem o smaku jogurtowo-truskawkowym.

E.Wedel postanowił także przygotować wielkanocny prezent dla wszystkich wielbicieli kultowych pianek Ptasie Mleczko®. Tym razem pojawi wersja o smaku koktajlu truskawkowego oblana białą czekoladą.

Marka nie zapomina także o najmłodszych. Chcąc dać im na Wielkanoc jak najwięcej radości, przygotowała specjalną edycję Czekotubki, na której pojawia się uroczy króliczek. Maluchom, które przygotowują swój świąteczny koszyczek na pewno spodobają się również kolorowe Czeko Pisanki. Spakowane w kartonik doskonale sprawdzą się także jako słodki upominek.

Wszystkich tych, którzy chcą obdarować bliskich, z pewnością zainteresuje Mieszanka Wedlowska w wielkanocnej edycji, czyli eleganckie pudełko z kultowymi cukierkami Pierrot i Bajeczny. To prezent, który z pewnością sprawi dużo radości. Obowiązkowym elementem Świąt są kolorowe jajeczka, również te czekoladowe. E.Wedel proponuje Pisanki dostępne w trzech smakach: waniliowym, toffi i oczywiście truskawkowym.

Czekolada Mleczna z nadzieniem o smaku truskawkowym

Waga: 100 g

Cena: ok. 3,20 zł

Czekolada Mleczna z nadzieniem o smaku jogurtowo-truskawkowym

Waga: 100 g

Cena: ok. 3,20 zł

Czekolada Gorzka z nadzieniem o smaku truskawkowym

Waga: 100 g

Cena: ok. 3,20 zł

Ptasie Mleczko® w białej czekoladzie o smaku Strawberry Shake

Waga: 380 g

Cena: ok. 13,00 zł

Czekotubka

Waga: 50 g

Cena: ok. 1,70 zł

Czeko Pisanki

Waga: 150 g

Cena: ok. 10,00  zł

Mieszanka Wielkanocna „Pierrot-Bajeczny Box”

Waga: 414 g

Cena: ok. 12,00 zł

Pisanki od Wedla o smaku waniliowym, truskawkowym lub toffi

Waga: 80 g

Cena: ok. 6,50  zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF