Pyszne, wyraziste wnętrze skrywające truskawkowy smak. Z zewnątrz delikatna, mleczna czekolada. To nowa odsłona popularnego batonika Maciek, który pojawił się w nowej, powiększonej wersji, by podbić serca i podniebienia wszystkich fanów czekoladowych łakoci z Wawelu!

 

Imię Maciej z hebrajskiego oznacza tego, który jest darem od Boga. To osoba o ciekawym usposobieniu
i bogatym wnętrzu! Każdy o tym imieniu skrywa w sobie tajemnicę, którą jednak przy bliższym poznaniu można śmiało rozgryźć… Dokładnie taki jest Maciek z Wawelu – batonik o bogatym, truskawkowym wnętrzu, który sprawi, że poczujesz się jak w niebie.

Maciek+XXL+Truskawkowy

Mistrzowie cukiernictwa z Wawelu trafili „w dziesiątkę” z doborem imienia,  nadając je batonikowi, do którego ten opis z całą pewnością pasuje.  Maciek to idealny kompan na spacer, czy przejażdżkę – doda energii, poprawi humor, a także sprawdzi się, jako słodka niespodzianka. Skrywa pewien sekret, tajemnicę smaku, którą będziemy mogli odkryć tylko i wyłącznie w jeden sposób: próbując go!

 

Co ciekawe, z Maćkiem trzymają się inni. Poznaj skład słodkiej ferajny z Wawelu: Ikara, Jacka, Adasia oraz Danusię. Wszystkie batoniki z Wawelu robione są w ten sam, sprawdzony sposób, przy użyciu produktów najwyższej jakości, zachowując niepowtarzalność każdego z nich. Którego wybierzesz?

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF