Wraz z początkiem listopada do menu lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń wrócił, jak co roku o tej porze Piernik Staropolski. W najnowszej sezonowej ofercie przy zakupie każdej kawy porcja piernika jest dostępna w specjalnej cenie 5,50 zł.

1– Każdego roku czekamy na ten czas, by przypomnieć naszym Gościom smak tradycyjnych wypieków – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń. Przepis na Piernik Staropolski jest w naszej rodzinie od wielu lat. Wszystkie składniki tego ciasta dobieramy bardzo starannie od sprawdzonych dostawców, a znajdujące się w nim bakalie są specjalnie przygotowane i ręcznie krojone. Piernik przekładany jest domowymi powidłami śliwkowymi, oblany czekoladą i ozdobiony orzechami włoskimi. Gorąco zachęcam do spróbowania i dzielenia się nim z bliskimi!

We wszystkich lodziarnio-kawiarniach dostępny jest również Piernik Staropolski w całości, w cenie 26,90 zł. To idealny, słodki upominek dla bliskiej osoby.

Mocne espresso, cappuccino z kremową pianką, łagodne latte, podawane z karmelem, advocatem i cynamonem, posypane migdałami lub siekaną czekoladą – każdej z tych świeżo przygotowywanych kaw można skosztować w prawie 140. lodziarnio-kawiarniach Grycan

– Lody od pokoleń. Wraz z początkiem listopada przy zakupie kawy każdy klient może otrzymać porcję Piernika Staropolskiego w specjalnej cenie. Ciasto to wykonywane jest ręcznie w firmowej pracowni cukierniczej w oparciu o tradycyjną, rodzinną recepturę.

Oferta specjalna z Piernikiem Staropolskim będzie ważna do 4 grudnia 2015 r. i obowiązuje we wszystkich firmowych lodziarnio-kawiarniach – zarówno w opcji na miejscu, jak i na wynos.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF