Tradycyjna kaszanka posiada wielu zagorzałych fanów. Jej popularność szczególnie wzrasta w okresie letnim, kiedy to w ogrodach królują spotkania przy grillu. Osoby, który miały okazję spróbować domowej kaszanki często twierdzą, że żaden kupiony w sklepie produkt nie może się z nią równać. Jednak kaszanka gryczana Grill marki Nove skutecznie udowadnia, że propozycja ze sklepowej półki może w podobny sposób pieścić podniebienia – wszystko zależy bowiem od jakości składników i sposobu produkcji.

kaszanka gryczanaMiędzynarodowe smaki

Kaszanka jest produktem dosyć popularnym w Polsce, zajmuje szczególne miejsce w kuchni śląskiej, w której chętnie sięga się po krupniok właśnie. Szeroką rzeszę zwolenników posiada również na Słowacji, Węgrzech oraz w Niemczech. Produkuje się ją przede wszystkim z podrobów wieprzowych oraz kaszy – gryczanej bądź jęczmiennej. Kaszankę podawać można w najprostszy sposób, czyli podgrzaną na patelni, w piekarniku, bądź na grillu, jednak przepisów na pomysłowe wykorzystanie tego produktu jest bardzo wiele. Nieskończoność możliwości ogranicza właściwie tylko kreatywność kucharza.

Sielska natura

Niestety kaszanka kaszance nierówna, o czym szczególnie głośno mówią osoby, które raczyły się prawdziwie domowymi wyrobami. Nierzadko usłyszeć można, że produkty dostępne na sklepowych półkach są gorszej jakości, a swój smak i aromat zawdzięczać mogą tylko i wyłącznie sztucznym dodatkom. Kaszanka gryczana z linii Grill marki Nove skutecznie przeciwstawia się tym twierdzeniom. Jej bogaty, wyrazisty, naturalny smak i aromat bronią się same. Wystarczy też krótka lektura etykiety produktu, aby mieć pewność, że sięgnęło się po w pełni naturalny wyrób najwyższej jakości – a przez to pełnowartościowy, bezpieczny dla naszego organizmu i – co najważniejsze – po prostu smaczny, przywodzący na myśl smaki polskiej wsi. Do produkcji wszystkich produktów z linii Grill marki Nove, w tym także kaszanki gryczanej, używa się w 100 proc. mięsa wieprzowego doskonałej jakości. Nie znajdziemy tu MOM, czyli mięsa oddzielonego mechanicznie. Piękny, głęboki kolor uzyskuje się tylko i wyłącznie dzięki naturalnym składników – brak tu sztucznych dodatków. Produkty nie zostały także wzbogacone glutaminianem sodu – ich jedzenie to prawdziwie naturalna przyjemność! Na jakość produktów marki Nove, oprócz starannie dobieranych składników, ogromny wpływ ma również nowoczesny proces produkcji. Dbałość o najmniejszy szczegół, dokładny nadzór, a także bezwzględne przestrzeganie higieny na każdym etapie pozwalają finalnie uzyskać przepyszne wyroby.

Wachlarz możliwości

Produkty z linii Grill marki Nove, również dzięki optymalnym rozmiarom opakowań (600 g), doskonale nadają się zarówno do przygotowywania codziennych, domowych posiłków, jak i – a może przede wszystkim – do wspólnego biesiadowania przy grillu. Szczególnie w ostatnim przypadku przydadzą się gratisy dodawane do paczki każdego produktu, czyli ketchup i musztarda firmy Develey. Dzięki temu kupując jeden produkt otrzymujemy doskonały zestaw, do którego brakuje już tylko rusztu i węgla, aby móc cieszyć się smakiem pysznych, grillowanych smakołyków. Oprócz kaszanki gryczanej linia Grill marki Nove oferuje nam również: wyjątkową kaszankę białą z bazylią i pomidorami, kaszankę jęczmienną oraz kiełbasę śląską w dwóch wariantach – tradycyjną oraz z serem gouda. Wśród takiego zestawu każdy amator grillowania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, a grillowe przyjęcie pozwoli odkrywać nowe smaki.

Grill to dla jednych okazja do spotkania w gronie najbliższych, dla innych obiad podany w trochę innej formie. Bez względu na charakter biesiady najważniejszy jest smak oraz jakość produktów umieszczanych na ruszcie. Kaszanka gryczana z linii Grill marki Nove to najlepszy dowód na to, że produkty ze sklepowej półki mogą być podobne do tych wytwarzanych w domowych warunkach – zarówno pod kątem walorów smakowych, jak i jakości wykorzystywanych przy produkcji składników.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF