Jan Niezbędny od lat pomaga nam żyć wygodniej, wprowadzając innowacyjne rozwiązania w naszych domach. W tym sezonie przedstawia kolejne propozycje, które ułatwiają codzienne obowiązki, niezawodnie dbając o czystość i porządek wokół nas.

Są takie artykuły gospodarstwa domowego, w przypadku których już po pierwszym użyciu masz pewność, że na stałe zagoszczą w twoim domu. Wygodne, pomysłowe i precyzyjne – pomagają ci każdego dnia i sprawiają, że rutynowe czynności staną się czystą przyjemnością. Oto topowe nowości Jana Niezbędnego, które powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu.

jan

Jan Niezbędny magiczna ściereczka bambusowa: wykonana jest w 95% z ekologicznych, naturalnie antybakteryjnych włókien bambusowych. Można ją stosować na mokro bez dodawania detergentów – świetnie usuwa tłusty, kuchenny brud. Sprawdzi się również na sucho – przestrzenna struktura ściereczki zatrzymuje kurz, będąc idealnym kompanem w odkurzaniu różnych powierzchni. Ściereczka jest gruba i chłonna, a do tego wyjątkowo trwała. Można ją wielokrotnie prać – nie farbuje i nie traci intensywnych kolorów.

Cena: 7,60 zł (dostępna w 3 atrakcyjnych kolorach)

Jan Niezbędny folia do żywności EASY: to absolutna nowość i unikalny koncept w swojej kategorii. Jan Niezbędny opracował folię do żywności, którą możemy oderwać palcami w dowolnym jej miejscu, bez potrzeby stosowania w tym celu nożyka. Jednocześnie jest niezwykle rozciągliwa i wytrzymała. To bardzo praktyczne oraz ekonomiczne rozwiązanie. Korzystanie z folii do żywności jeszcze nigdy nie było tak wygodne i proste!

Cena: 4,50 zł

Jan Niezbędny ściereczka do stali nierdzewnej: wykonana z mikrofibry pokrytej specjalną warstwą plastyczną, czyści powierzchnie ze stali gładkiej i szczotkowanej: okapy, piekarniki, lodówki, czajniki itp. Po zwilżeniu wodą świetnie usuwa tłusty brud, kamień i osady. Użyta na sucho poleruje stalowe powierzchnie do połysku. Dobrze wchłania brud i wodę.

Cena: 6,60 zł

Jan Niezbędny rękawice z długim mankietem: specjalna bawełniana wyściółka ułatwia zakładanie i ściąganie rękawic, zapobiegając dodatkowo poceniu się dłoni. Długi mankiet zabezpiecza rękawy ubrania przed przemoczeniem. Grube i wytrzymałe ochronią delikatną skórę dłoni.

Cena: 7,50 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF