Zgrana ekipa bawi się świetnie niezależnie od czasu i miejsca. Zasada jest prosta, przestrzegamy naszych reguł i nie narzucamy nikomu swojego zdania. Każdy sam decyduje, co jest dla niego najlepsze. W takie imprezy doskonale wpisuje się Jack Daniel’s Tennessee Honey, whiskey z Lynchburga o  wyczuwalnej nucie miodu. 

Jack Daniel’s Tennessee Honey to whiskey, która jest połączeniem  smaku legendarnej Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, z delikatnym akcentem miodu. Doskonale smakuje zarówno w zmrożonych shotach, na lodzie, jak i w koktajlach. Trzy sposoby i wiele okazji. To musi się udać.

Zestaw_JDTH_3

Na początek zmrożony shot. Przepis – włożyć odpowiednio wcześnie butelkę do lodówki, a później rozlać do kieliszków.  A kiedy masz ochotę na chwilę relaksu w domu, chwyć szklankę, wrzuć do niej kostki lodu i dodaj Jack Daniel’s Tennessee Honey. Delektuj się dębowo – korzennym smakiem whiskey z odrobiną miodu. Miodowy Jack to również idealny składnik drinków. Te najprostsze bywają najlepsze, wystarczy schłodzoną whiskey połączyć z tonikiem. Taki koktajl sprawdzi się zawsze i wszędzie.

Przy Jack Daniel’s Tennessee Honey obowiązuje jedna zasada – to Twój wybór jak ją pijesz.

 

JACK DANIEL’S PRZYPOMINA: PIJ ODPOWIEDZIALNIE

www.pijodpowiedzialnie.pl                                                                                     

Odwiedź nas na Facebooku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF