Dla wszystkich miłośników kuchni makaronowej, a także tych, którzy dopiero odkrywają  jej niewątpliwe atuty – Lubella przygotowała najnowszy film reklamowy. Spot, utrzymany w wyjątkowo ciepłym, rodzinnym klimacie codziennych, kulinarnych zmagań, prezentuje makaron Lubella  – jako najlepszy wybór dla całej rodziny.

LubellaW spocie, pełnym pozytywnych emocji, widzimy sympatyczną rodzinę, która już w pierwszej chwili wywołuje uśmiech na twarzy widza. Córka witająca się z mamą dyskretnie relacjonuje jej nieudane próby kulinarne taty. Rodzinny obiad ratuje jednak makaron Lubella – niezastąpiony w każdej kuchni i uwielbiany przez wszystkich członków rodziny.

Nie bez powodu to właśnie makarony Lubella są najczęściej wybierane przez polskich konsumentów, którzy cenią sobie wysoką jakość i doskonały smak produktu. W Lubelli dbałość o najwyższą jakość i bezkonkurencyjny smak jest tradycją już od ponad 130 lat. Znamy potrzeby naszych konsumentów i to z myślą o nich tworzymy unikalny produkt. Perfekcyjnie dopracowane kształty, znakomita sprężystość oraz złocisty kolor sprawiają, że makarony Lubella nie mają sobie równych. ScreenShot002Wiemy, jak przygotować makaron, który sprosta nawet najwyższym wymaganiom kulinarnym i będzie idealnym początkiem wielu wyjątkowych dań makaronowych,które z pewnością pokocha cała rodzina.  Lubella gwarantuje pyszny efekt i sukces kulinarny –  zarówno tym zaawansowanym, jak również początkującym amatorom kuchni makaronowej.
Bo są makarony i jest Lubella.

Spot emitowany będzie w największych stacjach telewizyjnych m.in. w TVP, TVN oraz na kanałach tematycznych.

Agencja odpowiedzialna za przygotowanie reklamy:
Havas Worldwide Warsaw

Dom mediowy:
Mindshare

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF