Ich funkcja jest prosta oraz niezmienna od lat: mają po prostu sprawnie ciąć. A gdyby tak zwykle nożyczki zmienić w nieodłączny atrybut domu, który poza cięciem potrafi znacznie więcej? Na taki pomysł wpadła firma Fiskars, która w swojej ofercie ma nożyce wielofunkcyjne… w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Shot_ 0003

Trend do multiplikowania fukcjonalności różnych domowych narzędzi znajduje odzwierciedlenie także w portfolio marki Fiskars. Nożyczki Wielofunkcyjne Cuts + More to nożyczki dla prawdziwego Supermana lub Supermanki, byle tylko byli …praworęczni. W czym tkwi ich sekret? To narzędzie doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni, w ogrodzie oraz dowolnym miejscu w domu. Oprócz podstawowej funkcji cięcia nożyczki Fiskars posiadają aż 7 dodatkowych funkcjonalności. Otwierają butelki, ostrzą nożyczki, tną druty, linki czy sznury, a dodatkowo posiadają szydło do przekłuwania materiału oraz ostrze do cięcia taśmy.

Nożyczki wielofunkcyjne Fiskars są wykonane ze stali nierdzewnej wzmocnionej powłoką Titanium. W zestawie
z nożycami znajduje się także pokrowiec na ostrza. Ergonomiczna rękojeść zapewnia wygodę użytkowania. Nożyczki łatwo się demontuje, dzięki czemu są wygodne w przechowywaniu.

Orientacyjna cena detaliczna:

Nożyczki wielofunkcyjne Fiskars – 70 zł/szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF