Lato to czas Tygrysa – poluje na wakacyjne szaleństwa i oryginalne smaki. Dlatego na czas letnich imprez, przygód i wyzwań TIGER wprowadza dwa unikatowe orzeźwiające koncepty produktowe. Nowe warianty smakowe sprawdzą się zarówno w miejskiej dżungli jak i na tropikalnej plaży.

TIGER Nature TIGER ReggaeTIGER dobrze wie, że lato w głównej mierze składa się naturalnej porcji wrażeń i chilloutu. Dlatego właśnie w wakacyjnej ofercie znalazły się dwie wyjątkowe propozycje – dla szukających naturalnego pobudzenia i dla miłośników pozytywnej mocy ziół.

TIGER NATURE to napój energetyczny zawierający składniki naturalnego pochodzenia, bez dodatku cukru. W swoim składzie posiada m.in. 40% soku jabłkowego (dzięki czemu jest orzeźwiający jak cydr), a także  naturalną kofeinę. To idealny wybór dla każdego, kto dba o zdrowie i potrzebuje naturalnej porcji orzeźwienia.

TIGER REGGAE z kolei ma moc wprowadzania w dobry nastrój o każdej porze dnia i nocy. Posiada orzeźwiający smak limonki i zawiera ekstrakty z ziół takich jak schizandra, męczennica, piołun. Jest idealny na letnią imprezę, bo zapewnia energię i wprawia w dobry humor rodem z Jamajki.

Start sprzedaży: 23 maja

Dystrybutor: MWS

Cena sugerowana na półce: 1,99 PLN

Typ i wielkość opakowania jednostkowego: puszka 250 ml

Typ i wielkość opakowania zbiorczego: tacka 12 szt.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF