W tym roku po raz pierwszy do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włączy się Tesco organizując zbiórkę pieniędzy we wszystkich 453 sklepach Tesco w całym kraju. W zbiórce weźmie udział ponad 7000 wolontariuszy. Skarbony będą ustawione przy wszystkich czynnych kasach w piątek, sobotę i niedzielę.

tescoDodatkowo, firma Tesco wspiera zbiórkę poprzez aukcje charytatywne na portalu aukcyjnym – wylicytować można m.in. piłkę z autografem Pelé, kolację i degustację wina dla sześciu osób z udziałem Roberta Makłowicza, a także dzień na stanowisku Menedżera Hipermarketu.

Cieszymy się, że w tym roku także Tesco chce grać z nami podczas Finału i umożliwi swoim klientom przekazanie datku na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wiemy, że Tesco i Fundacja Tesco wspierają lokalne inicjatywy i edukację najmłodszych. Tym bardziej jest nam miło, że możemy współpracować” – powiedział Paweł Wądołowski z zespołu prasowego Fundacji WOŚP.

Skarbony Fundacji będą ustawione przy wszystkich czynnych kasach w piątek, sobotę i niedzielę – od otwarcia sklepu do godziny 20.00 w piątek i sobotę oraz do 18.00 w niedzielę. Zbiórkę w sklepach Tesco wspiera Bank Handlowy w Warszawie S.A., który bezpłatnie przeliczy wpłaty.

W ciągu poprzednich 22 Finałów, Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medyny sumę ponad 590 mln PLN. Zebrane w tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na godną opiekę medyczną seniorów.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF