Trwa limitowana promocja w KFC! Kubełek frytek, dostępny wcześniej w cenie 6,50 zł, można teraz otrzymać za jedyne 3,50 zł. Ofertę, która potrwa do 8 listopada, wspiera kampania radiowa.

 

Frytki cieszą się popularnością na całym świecie. Ale w każdym kraju podawane są w nieco innym wydaniu. We Francji krojone są bardzo cienko, belgijskie frytki są grube i mięsiste, Brytyjczycy smażą je bez obierania, hiszpańskie są skręcone i nieregularne, a w Korei Południowej nazywa się je „tornado” – tak mocno są zakręcone. A jakie frytki podaje KFC? W restauracjach sieci przygotowywane są zawsze naturalnie ziemniaczane frytki o delikatnym, miękkim miąższu i chrupiącej, złocistej skórce.  Serwowane są w oryginalnym kubełku – na wielki apetyt lub dla dwojga. Teraz KFC zaprasza wszystkich na wielką frytkową ucztę za jedyne 3,50 zł.

 

– Frytki w KFC są naprawdę wyjątkowe. Świeżo przygotowane, jeszcze gorące podawane są w czasie nie dłuższym niż 6 minut – wtedy zachowują najlepsze walory smakowe. Sposób ich przyrządzania pozwala także zatrzymać wszystkie wartości odżywcze takie jak witaminy B i C, błonnik czy potas – mówi Anna Bednarska, Senior Brand Manager KFC. – Wiemy, że nasze frytki mają wielu miłośników i właśnie dla nich przygotowaliśmy promocję z kubełkiem. Ale trzeba się spieszyć! Specjalna cena będzie aktualna jeszcze tylko do 8 listopada. – dodaje.

 

Spoty promujące najnowszą ofertę emitowane są na antenie ogólnopolskich stacji radiowych: Radio ZET, ESKA, RMF FM. Autorem spotów jest Red8 Advertising.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF