Marka Goplana powiększyła opakowania miętowych i owocowych karmelków. Przy zakupie cukierków Minties, Minties Ekstra Mocne, Minties ICE i Brando Landryny konsumenci otrzymają 15% gratis produktu. Promocja potrwa od lipca do wyczerpania zapasów.

cukierki

Z początkiem lipca startuje promocja karmelków Goplany. W jej ramach konsumenci otrzymają 15% więcej produktu, aby jeszcze dłużej cieszyć się smakiem orzeźwiających cukierków. Promocją są objęte: Minties cukierki miętowe z naturalnym olejkiem miętowym, Minties Extra Mocne o intensywnym smaku mięty, karmelki lodowe Minties ICE i owocowe Brando Landryny.

Mechanizm promocji karmelków jest atrakcyjny zarówno dla konsumentów, którzy otrzymują korzyść w postaci gratisu, jak również dla detalistów, którzy mogą liczyć na wzrost rotacji. Akcja potrwa do wyczerpania zapasów.

Karmelki od marki Goplana to cukierki o różnorodnych smakach: miętowym, lodowym oraz soczystych owoców. Stanowią idealną propozycją na letnie dni – delikatnie chłodzą i przynoszą orzeźwienie. Dzięki karmelkom można poczuć się lekko i rześko nawet podczas największych upałów.

Produkt:

Marka: Goplana

Producent: Colian Sp. z o.o.

MINTIES cukierki miętowe 90 g + 15% gratis – 1,49 zł

MINTIES EXTRA MOCNE cukierki miętowe 90 g + 15% gratis – 1,49 zł

MINTIES ICE cukierki o smaku lodowym 90 g + 15% gratis – 1,49 zł

BRANDO LANDRYNY cukierki o smaku owocowym 90 g + 15% gratis – 1,49 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF