Świeże sałatki, pizze na cienkim cieście Tuscani, sezonowe warzywa i owoce – to wszystko znajdziesz teraz z „Nowym, lekkim menu”. Poczuj wakacyjny klimat, weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na letnie spotkanie z przyjaciółmi w Pizza Hut! „Nowe, lekkie menu” to zestaw lekkich dań stworzonych głównie z myślą o paniach odwiedzających restauracje Pizza Hut.

 

Oferta obejmuje cztery nowe pizze na wyjątkowo cienkim cieście Tuscani, a także cztery sałatki inspirowane kuchnią śródziemnomorską. Wśród nowych sałatek mamy do wyboru: typowo włoską Sałatkę Parma na bazie szpinaku i Rukli, z dodatkiem włoskiej szynki, pasty z pomidorów i parmezanu, • nawiązującą do tradycji francuskiej Sałatkę Nicea, w której skład wchodzi tuńczyk, jajko, świeże ogórki i pomidory, papryka oraz oliwki, • przygotowaną z myślą o miłośnikach łososia Sałatkę Salmone z dodatkiem zielonych i czarnych oliwek, papryki, pomidora oraz kiełków rzodkiewki.

„Nowe, lekkie menu” to również świetna propozycja dla wielbicieli flagowego dania Pizza Hut. Wśród nowych smaków pizzy przoduje najbardziej kolorowa Pizza Procsiutto e Rucola z włoską szynką, pomidorkami koktajlowymi, parmezanem i rucolą.

Oprócz tego, wybierać możemy spośród świetnie znanych gościom Pizzy Hut Best Ever Margherita oraz Capriciosa, które w tym sezonie zostały wzbogacone o świeże warzywa i zioła. Dodatkowo, „Nowe, lekkie menu” oferuje Pizzę Pollo con Fungi z marynowanym kurczakiem, pieczarkami oraz sosem na bazie pesto.

 

 

Jeśli chcesz spróbować letnich nowości w Pizza Hut, odpowiedz na poniższe pytanie i wygraj zaproszenie do jednej z restauracji!

 

Która potrawa z oferty „Nowe, lekkie menu” jest najlepsza na spotkania w gronie koleżanek?

Swoje kilkuzdaniowe uzasadnienia prosimy wysłać na adres konkurs@cytrynowo.pl  z dopiskiem w tytule „Pizza Hut Nowe Letnie Menu”. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają zaproszenia do Pizza Hut!

 

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF