Duch innowacji, przewidywanie potrzeb klientów oraz pionierskie rozwiązania sprawiły, że Tefal jest z Wami już od sześciu dekad. W tym roku mija wspólne 60 lat i jest to idealny czas, aby przypomnieć o wsparciu, jakie w codziennych, domowych obowiązkach przynoszą produkty marki Tefal.

1Tefal od samego początku stawiał na rozwój, aż w końcu stał się światowym liderem w segmencie patelni i garnków, zajmuje także silną pozycję na rynku małego AGD. Recepta na sukces to ciągłe poszukiwanie inspiracji i odpowiadanie innowacjami na rodzące się nowe potrzeby konsumentów.To właśnie dzięki umiejętności wsłuchiwania się w głos konsumentów i przewidywania zmian w ich stylu życia nasze produkty są tak wyjątkowe. Wszystko po to, aby oferować produkty najwyższej jakości i w pełni odpowiadające potrzebom konsumentów.

A wszystko zaczęło się 60 lat temu…

Tefal to 60 lat inspiracji, pionierskich pomysłów i innowacji, które odmieniły życie niejednego człowieka. Firma Tefal również zrodziła się ze zmiany – w 1954 roku MarcGregoire poszedł za radą swojej żony i użył powłoki nieprzywierającej do pokrycia patelni. Wcześniej tak samo zrobił ze swoim sprzętem wędkarskim. Wyniki były zdumiewające! Już dwa lata później powstała firma Tefal oraz pierwszy warsztat na obrzeżach Paryża. Od tego momentu rozpoczęła się niekończąca wędrówka drogą innowacji, a Tefal stał się światowym pionierem w produkcji patelni z powłoką nieprzywierającą. Potem pojawiły się kolejne innowacje takie jak Thermo-spot czyli wskaźnik optymalnej temperatury smażenia, unikalna technologia ACTIFry pozwalająca na zdrowe smażenie, opatentowany system prostego otwierania szybkowarów Clipso. Innowacje objęły też kategorię żelazek, gdzie jako pierwsza marka Tefal stworzyła żelazka z samoczyszczącą stopą Autoclean czy szufladką AntiCalc. Tefalod wielu lat oferuje kompletną i szeroką gamę produktów inspirujących kobiety (i nie tylko!),które wspiera w pracach domowych. Za cel postawiliśmy sobie ułatwienie życia i udowodnienie, że prace domowe nie muszą być tylko męczącym obowiązkiem, a wręcz przeciwnie, dzięki naszym innowacyjnym produktom mogą stać się łatwe a nawet przyjemne, mogą stać się zabawą i cennymi momentami spędzanymi z bliskimi. W przygotowaniu posiłków wspierają nas takie produkty jak garnki, patelnie, roboty kuchenne, blendery czy grille, Tefal to też urządzenia do prasowania – innowacyjne żelazka i generatory pary, których inteligentna technologia sprawia, że prasowanie staje się proste, szybkie i perfekcyjne.

Wspieramy pasję gotowania i pomagamy w codziennych obowiązkach domowych!

Sto lat dla wszystkich smakoszów, amatorów kuchni i prawdziwych ekspertów! W podziękowaniu za zaufanie, obecność i oddanie Tefal zaprasza wszystkich fanów do wspólnej celebracji urodzin i uczestnictwa w licznych konkursach na FB.

60 urodziny to świetna okazja, aby podzielić się dotychczasowymi doświadczeniamii wspólnie dzielić pasję gotowania i nie tylko. Logo„Tefal60 lat inspiracji” przypomina, że nie tylko do gotowania należy podchodzić z sercem. Inspiracja, radość i dzielenie wspólnych doświadczeńskładają się na ducha marki Tefal.

Tefalzawsze z Tobą

Przez ostatnie 60 lat Tefal poznał swoich konsumentów na tyle dobrze, że stanowi z nimi zgrany zespół, dla którego komfort gotowania czy wykonywania innych prac domowych to kwestia pierwszoplanowa. Ich opinie i wskazówki pomagają jeszcze lepiej odpowiadać na pojawiające się potrzeby.Po tylu latach śmiało można stwierdzić, że Tefal to inspiracja i innowacyjność w przygotowaniu potraw i w dbaniu o gospodarstwo domowe, dlatego wspólne świętowanie 60 lat to idealna okazja do pisania dalszej historii marki Tefal.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF