Lato to czas, kiedy zdecydowanie chętniej i częściej przebywamy z rodziną i na świeżym powietrzu, a nie w kuchni. Dlatego, szczególnie w tym okresie, przygotowywanie ulubionych potraw powinno być szybkie i proste. Pomoże w tym urządzenie wielofunkcyjne Actifry Express. Pozwoli ono w krótkim czasie przyrządzić kurczaka, frytki oraz warzywa – gwarantują to 3 programy z automatycznym czasem gotowania. Dzięki nim sprawnie przygotujesz wakacyjny obiad dla rodziny!

Tefal Actifry Express_1Wakacje to czas pełen przygód, kiedy codzienne obowiązki schodzą na dalszy plan. Dlatego ważne jest, aby na gotowaniu nie spędzać wiele czasu. Komfort użytkowania Actifry Express zapewniają 3 programy z automatycznym czasem gotowania do frytek (30 min), warzyw (15 min) oraz kurczaka (20 min) pozwalające na łatwą i wygodną obsługę urządzenia. Dzięki temu przygotowanie codziennie innych, urozmaiconych posiłków w krótkim czasie jest na wyciągnięcie ręki, a książka z przepisami w zestawie sprawi, że pomysłów na rodzinny, wakacyjny obiad nigdy nie zabraknie!

Co więcej, szczególnie latem większą wagę przywiązuje się do tego, aby posiłki były jednocześnie smaczne i zdrowe. Z pomocą w tym zakresie przychodzi nowoczesne rozwiązania. Actifry Express jest wyposażone w unikalne mieszadło oraz udoskonaloną technologię rozprowadzania gorącego powietrza, która gwarantuje równomierne efekty gotowania. Dzięki temu przygotujesz smaczne i zdrowe dania. Urządzenie pozwala bowiem na przygotowanie 1 kg frytek przy użyciu tylko 1 łyżki oleju. Frytki przygotowane w ten sposób zawierają tylko 3% tłuszczu. Dlatego rodzice nie muszą odmawiać sobie i swoim pociechom ulubionej przekąski, ponieważ z Actifry Express jest zdrowsza i mniej kaloryczna.

Pełną kontrolę smażenia zapewnia także otwierana automatycznie pokrywa z okienkiem. Co więcej urządzenie zapewnia wygodę dzięki wyjmowanej misie pokrytej powłoką nieprzywierającą, która ułatwia czyszczenie. Wszystkie odłączane elementy można myć w zmywarce. Zaoszczędzony czas możesz spędzić z rodziną lub przyjaciółmi przy zdrowym posiłku przyrządzonym w Actifry Express.

Cena: 949 zł

Nazwa Actifry Express
Moc 1400 W
Liczba programów 3
Wyjmowana misa TAK
Powłoka nieprzywierająca misy TAK
Automatyczne otwieranie pokrywy TAK
Pokrywa z okienkiem TAK
Minutnik TAK
Możliwość mycia w zmywarce pokrywa, misa, mieszadło
Pojemność 1 kg
Panel sterowania z ekranem LCD TAK
Książka z przepisami TAK
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF