Rodzina ekspresów na kapsułki Tassimo powiększyła się o nowy model – nazwany radośnie JOY. Tassimo JOY jest zawsze w centrum uwagi i zbliża do siebie ludzi. Szeroki wybór smaków sprawi, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie – zaczynając od perfekcyjnego, trójwarstwowego latte czy puszystego cappuccino Jacobs, poprzez esencjonalne espresso Carte Noire, a kończąc na słodkiej czekoladzie Milka i herbatach Twinings.  Każdy z tych napojów może zostać błyskawicznie przyrządzony przy pomocy tylko jednego przycisku. Przygotowanie kaw i napojów ułatwi także powiększony zbiornik na wodę. Ekspres został wykończony chromowanymi elementami, by dopełnić chwile pełne radości szczyptą elegancji.

131004-TASSIMO-Broszura-134411-v19-s14-15-grafika.indd

Wybieraj bez ograniczeń – To, co lubisz. Tak, jak lubisz!

Nowy model Tassimo JOY jest przede wszystkim niezwykle funkcjonalny. Niewielkich rozmiarów ekspres kryje w sobie duży, wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności blisko 1,5 l, dzięki czemu przyrządzimy kilka napojów jeden po drugim bez konieczności uzupełniania wody. JOY to także inteligentne i szybkie przygotowywanie ulubionej kawy, czekolady, czy herbaty. Ekspres wyposażony w nowatorski INTELLIBREW™ system odczytywania kodów kreskowych z kapsułek T-DISC, sam dostosowuje odpowiednią ilość wody, czas i temperaturę parzenia do konkretnego napoju. Jedyne, o co musimy zadbać, to włożyć wybraną kapsułkę T-DISC do urządzenia i nacisnąć jeden przycisk.

 

131004-TASSIMO-Broszura-134411-v19-s02-03-grafika.indd(En)JOY

Nowy model Tassimo JOY wyróżnia także szereg innych cech, które istotnie wpływają na wygodę korzystania z urządzenia. Jedną z nich jest program automatycznego czyszczenia i odkamieniania, dzięki któremu konserwacja ekspresu staje się wyjątkowo łatwa. W przyrządzaniu mniejszych lub większych napojów pomoże natomiast regulowana podstawka, którą łatwo dostosować do wysokości filiżanki lub kubka, z których lubimy pić espresso, czy Chai Latte. Po ich przygotowaniu urządzenie samo zadba o to, by się wyłączyć, oszczędzając przez to energię elektryczną. Funkcją przyczyniającą się do ochrony środowiska jest Auto shut off.

 

Tassimo Joy

  • Inteligentna technologia kodów kreskowych INTELLIBREW
  • W pełni automatyczna obsługa jednym przyciskiem
  • Automatyczne czyszczenie i odkamienianie
  • Duży pojemnik na wodę XL
  • Cena ok.: 419 zł

 

                      TAS4302EE                                                                                               TAS4304EE

 D3192_TAS4302_78257D3193_TAS4304_78324

 

 

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF