Czy kuchnia i przedmioty codziennego użytku mogą podlegać jakiejś modzie? Okazuje się, że tak. Zwłaszcza gdy chodzi o funkcjonalne i oryginalne patelnie. Nowe patelnie ceramiczne Tefal Ceramic Control White i Natural sprawią, że Twoje potrawy będą złociste i chrupiące, a sama ich obecność w Twojej kuchni, nada jej wyjątkowego szyku i elegancji.

13Ceramika w postaci wyposażenia kuchennego zyskuje coraz większą popularność. W dużej mierze chodzi o praktyczne aspekty ceramiki. Patelnie wykonane z takiego tworzywa są trwałe, odporne na zarysowania i wytrzymałe. Przez wzgląd na wymienione cechy, są zatem pewną inwestycją, służą bowiem w kuchni przez wiele lat. Do tego dochodzą walory smakowe. Nie trzeba być więc szefem kuchni, by potrawy wychodziły idealnie. Grube dno zapewnia idealną dystrybucję ciepła i sprawia, że potrawy smażą się równomiernie na całej powierzchni patelni.  Patelnie Tefal Ceramic Control White i Natural upodobają sobie najbardziej fani „chrupiącego efektu smażenia”, bowiem super gładka powłoka ceramiczna pozwala na osiągnięcie niezrównanego efektu chrupkości mięs czy warzyw.

1. Patelnia Tefal Ceramic Control White

(do użytku na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych)

2. Patelnia Tefal Ceramic Natural

(do użytku na kuchenkach gazowych, elektrycznych i ceramicznych)

Innowacją jest zastosowanie w patelniach marki Tefal ceramicznego Thermo-spot, czyli wskaźnika optymalnej temperatury smażenia (wzór Thermo-spot znika, gdy patelnia jest idealnie rozgrzana i gotowa do użytku). Wszystko to sprawia, że patelnie Ceramic Control White i Natural zapewniają doskonałe smażenie potraw oraz zachowanie maksimum smaku i wartości odżywczych nawet kulinarnym laikom.

14Poza technicznymi zaletami patelni ceramicznych, bardzo istotną kwestią jest także design. Patelnie Tefal Ceramic Control White i Natural są nie tylko dobre jakościowo, wytrzymałe i odporne na zarysowania. Są również nie lada gratką dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nietuzinkowość przedmiotów codziennego użytku. Jasne powłoki ceramiczne zaskakują oryginalnością i z pewnością doskonale wpiszą się w wystrój każdej kuchni, dodając jej szyku i elegancji. Biały kolor bowiem był, jest i będzie modny. Zwłaszcza w kuchni, gdzie biel staje się synonimem czystości i harmonii. Nawet nie będąc zawodowym projektantem wnętrz możesz sprawić, by i Twoja kuchnia nabrała tak wyjątkowego stylu. Efekt ten potęgują zewnętrzne emalie i kolory rączek – szare i beżowe – które idealnie komponują się z kolorem patelni.

Jeśli jeszcze nie próbowałeś przyrządzania swoich potraw na patelni ceramicznej, odważ się na ten krok. Połączenie walorów smakowych i estetycznych jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF