Żelazko parowe Azur GC4501 to nowy uwielbiany przez użytkowników GC4410. Jednak dzięki silniejszemu strumieniowi i wyrzutowi pary, spiczastej końcówce Triple Precision i wygodniejszemu systemowi antywapiennemu Quick Calc Release, nowy Azur Performer Plus jest jeszcze lepszy niż jego poprzednik, a prasowanie staje się szybsze i prostsze.

AzurPerformerP_GC4501_PLPhilips to marka numer 1 na świecie w kategorii żelazek. Od lat dużym uznaniem użytkowników cieszył się między innymi Azur GC4410. Teraz Philips przedstawia jego następcę, czyli nowy Azur Performer Plus GC4501.

Dzięki odpowiedniej mocy 2400 W żelazko parowe Azur Performer szybko się nagrzewa i oferuje dużą wydajność. Z kolei ciągły strumień pary do 45 g/min zapewnia doskonałą ilość pary pozwalającą skutecznie i szybko rozprasować wszystkie zagniecenia. Dodatkowo dzięki automatycznemu regulatorowi pary nie trzeba się już martwić o dobór odpowiedniej ilości pary. Wystarczy ustawić temperaturę do prasowania określonego rodzaju tkaniny i gotowe.

Tak jak w poprzednim modelu stopa SteamGlide zapewnia żelazku parowemu Azur GC4501 doskonały poślizg, wysoką odporność na zarysowania i łatwość czyszczenia. Z kolei nowa końcówka stożka Triple Precision jest jeszcze bardziej precyzyjna niż w modelu GC4410: ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików oraz gładki kształt. Dzięki temu końcówka dociera nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, m.in. obszaru wokół guzików oraz pomiędzy plisami.

Prasowanie z żelazkiem Azur Performer Plus jest także wygodne. Pojemny zbiornik na wodę (300 ml) można napełnić w dowolnym momencie podczas użytkowania, a dodatkowo wyposażony jest on w blokadę kapania. Poza tym żelazko ma optymalną wagę, przez co umożliwia łatwe prasowanie wszelkich tkanin. Prasowanie jest mniej kłopotliwe, a przekładanie żelazka na deskę do prasowania i z powrotem na podstawę staje się nieuciążliwe.

Nie jest tajemnicą, że regularne czyszczenie żelazka z kamienia zapewnia długotrwały strumień pary i lepsze efekty prasowania. Właśnie dlatego nowa funkcja Quick Calc Release sprawia, że regularne czyszczenie żelazka parowego z drobin kamienia jest tak proste jak wylewanie wody z żelazka po każdym prasowaniu. A bardzo wydajna funkcja samoczyszczenia zajmie się resztą, usuwając najbardziej oporne osady z kamienia.

Rekomendowane cena detaliczna żelazka Azur Performer Plus GC4501/20 wynosi 249,00 pln.

Produkt dostępny na http://www.philips.pl/c-p/GC4501_20/azur-performer-plus-zelazko-parowe

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF