Nowy bezprzewodowy odkurzacz pionowy Philips PowerPro Aqua 3w1 FC6409 jest bardzo wydajny i pozwala w szybki i łatwy sposób uporać się z codziennym bałaganem. Możesz nim odkurzać dywany, mopować twarde podłogi i czyścić zakamarki i meble dzięki odkurzaczowi ręcznemu oraz małej turboszczotce idealnej do materacy czy kanap.

image001Bezprzewodowe odkurzacze pionowe szturmem zdobywają nowych miłośników. Nic dziwnego, przecież każdy pokochałaby urządzenie, które przyspieszy i ułatwi sprzątanie. Teraz marka Philips wprowadza nowy ulepszony model odkurzacza PowerPro Aqua 3w1.  Jest on idealny dla osób, które dbają o czystość w domu, ale chcą to robić w łatwy sposób, nie tracąc na sprzątanie zbyt dużo czasu. Dlaczego PowerPro Aqua FC6409 jest taki wyjątkowy?

Odkurzacz PowerPro Aqua pozwala odkurzyć dywan i podłogi twarde już za jednym pociągnięciem. Zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają szybkie zbieranie wszelkich zabrudzeń i kłaczków. Z kolei 3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią umieszczony w odkurzaczu wyłapuje ponad 90% bardzo drobnych cząsteczek, takich jak pyłki, bakterie i alergeny podczas odkurzania. Dzięki temu uzyskasz nie tylko czystszą podłogę, ale i czystsze  powietrze w pomieszczeniu, co jest tym ważniejsze, jeśli w Twoim domu mieszkają alergicy. Dodatkowo dla zachowania higieny opróżnisz pojemnik na kurz jednym ruchem bez konieczności dotykania zabrudzeń.

Ale PowerPro Aqua to coś więcej niż odkurzacz! To innowacyjne urządzenie z powodzeniem zastąpi mopa dzięki odłączonemu systemowi czyszczenia na mokro. Aby wyczyścić zaschnięte zabrudzenia na mokro, wystarczy przymocować zbiornik napełniony wodą z kranu lub detergentem. Zbiornik zakończony jest wkładką z mikrofibry, która delikatnie rozbija, unosi, a następnie wchłania kurz i brud, skutecznie usuwając wszelkie zabrudzenia, jak np. zaschnięte ślady psich łapek czy wylane napoje. Co ważne, wyjątkowy, opatentowany system kontroluje uwalnianie wody, aby zapewnić optymalną wilgotność podczas czyszczenia wszystkich twardych podłóg, w tym parkietów. Nowy odkurzacz PowerPro Aqua wyposażony jest w dwa typy wkładek z mikrofibry: do regularnego czyszczenia na mokro, np. takich powierzchni jak płytki oraz do czyszczenia bardziej delikatnych powierzchni, takich jak drewno.

Dodatkowo PowerPro Aqua ma wyjmowany odkurzacz ręczny do mebli i trudno dostępnych miejsc. Szybko pozbierasz nim okruszki ze stołu czy krzeseł. W zestawie znajduje się też mała turboszczotka idealna do odkurzania delikatnych powierzchni, np. kanapy. Szczotka świetnie zbiera włosy i sierść zwierząt z materaca, kanapy i innych miękkich powierzchni.

Sprzątanie z bezprzewodowym PowerPro Aqua 3w1 FC6409 jest niezwykle wygodne i nie trzeba tego odkładać na później. Odkurzacz możesz mieć zawsze pod ręką – nie musisz sięgać po niego do szafy ani go tam chować. Wydajny akumulator litowo-jonowy 25,2 V wystarcza na 1 godzinę odkurzania. Z PowerPro Aqua można więc łatwo i bezproblemowo sprzątać w różnych pomieszczeniach i dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Cena modelu PowerPro Aqua FC6409/01 dostępnego w salonach MediaExpert, MediaMarkt i Saturn wynosi 1598,00 pln

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF