Wakacje to najwspanialszy czas w roku. Planowanie wspólnych wyjazdów z najbliższymi, ekscytacja i chęć przeżycia przygody. Zazwyczaj podczas przygotowań do wyjazdu nie przywiązujemy uwagi, co i w jaki sposób spożywamy w trakcie podróży. Pakujemy ze sobą niezdrowe przekąski, a często brakuje nam czasu na zatrzymanie się na zdrowy posiłek z uwagi na szybkie dotarcie do wyznaczonego celu. Marka Graal® jako rozwiązanie proponuje zdrowe i szybkie przekąski, które zapewnią nam komfort podczas podróży.

1

Podczas przygotowań do wyjazdu na wakacje warto zastanowić się jakie produkty pakujemy do plecaków i bagażu podręcznego, szczególnie jeśli podróżują z nami dzieci. Ważne jest to aby zapewnić sobie zdrowy oraz smaczny posiłek i unikać jedzenia pełnego tłuszczu oraz konserwantów, które negatywnie wpływają na nasze samopoczucie i sprawiają, że czujemy się ociężale. Szczególnie, że aktywny wypoczynek, to bez wątpienia najlepszy pomysł na spędzenie czasu wolnego. Rowerowe wyprawy, wspinaczka po górach lub żeglowanie, które sprawiają że szybko tracimy kalorie z naszego organizmu czego skutkiem jest brak energii.

Najlepiej zabrać ze sobą produkty, które zawierają w sobie mnóstwo węglowodanów, białka, kwasów Omega3 aby dostarczyć do organizmu odpowiednią dawkę energii, która pozwoli nam aktywnie spędzać czas z naszymi najbliższymi. Produkty marki Graal® posiadają w sobie te składniki jak również zdrowe tłuszcze, które sprawią, że nasz organizm otrzyma dużą dawkę wartości odżywczych, dzięki czemu dłużej będziemy czuć sytość oraz będziemy mieć siłę do działania. Dodatkowo różnorodność jaką oferuję marka Graal® pozwoli nam spożyć zarówno smaczne sałatki, gdzie znajdziemy szeroką gamę warzyw jak również nowe, wyraziste smaki takie jak Tuńczyk z warzywami Americana zawierający salsę z kukurydzy, marchwi, groszku oraz czarnych oliwek czy Tuńczyk z warzywami Mexicana łączący smak czerwonej fasoli, kukurydzy, marchwi oraz czerwonej papryki.

Z kolei dla najmłodszych Graal przygotował specjalne, smaczne rybki Graalki, które ze względu na lubiany przez dzieci smak – Graalki Łosoś a’la pizza lub Graalki Łosoś a’la ketchup – przekonają do siebie nawet największego niejadka.

Zapraszamy na fanpage SuperFish Prestige www.facebook.com/SuperFishPrestige i stronę internetową www.graal.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF