Spotkanie z przyjaciółką lub wieczór we dwoje to idealna okazja do wypicia filiżanki aromatycznej kawy czy herbaty. Nowy zestaw od firmy MPM, czajnik MCZ-33M/Z z zaparzarką, pozwala przygotować ulubiony ciepły napój o wyjątkowo intensywnym smaku.

mcz-33mzSekretem aromatycznych naparów jest odpowiednia temperatura oraz ilość wody, a także czas parzenia. Wrzątek szybko zostanie przygotowany w nowym czajniku MPM, MCZ-33M/Z. Jego podświetlane wnętrze oraz wskaźnik poziomu wody z podziałką, ułatwiają przygotowanie wody na konkretną liczbę filiżanek.

By popijać kawę podczas plotkowania z przyjaciółką lub herbatę z ukochanym w długie, zimowe wieczory, wystarczy zagotować 350ml wody. Dokładnie taka ilość jest potrzebna, aby zalać ulubione listki czy zmielone ziarenka w zaparzarce, dołączanej do czajnika MCZ-33M/Z. Po napełnieniu wodą dzbanka, należy od razu go zamknąć, odczekać kilka minut aż napar nabierze mocy, a następnie docisnąć sitko do dna. W ten sposób uzyskuje się smaczny, ciepły napój bez fusów.

Wygodę w przygotowywaniu herbaty z nowym zestawem MPM, MCZ-33M/Z zapewnia także stabilna obrotowa podstawa oraz nienagrzewająca się rączka w czajniku. Natomiast dzbanek do zaparzania posiada eleganckie metalowe nóżki, które sprawiają, że jego dno nie będzie przylegać do powierzchni, na której stoi. Dzięki temu, można zaparzarkę bez obaw stawiać na drewnianym stoliku kawowym.

 

Czajnik bezprzewodowy MCZ-33M/Z

Cena: 155 zł

Opis

– Dzbanek ze stali nierdzewnej

– Podświetlane wnętrze czajnika

– Wielostopniowy system zabezpieczeń

– Uchylna pokrywa

– Wskaźnik poziomu wody z podziałką

– Stabilna obrotowa podstawa 360°

– Zakryta grzałka

– Wymienny filtr

– Pojemność 0,6/1,7 L

Parametry techniczne:

– Zasilanie: 220-240 V ~50/60 Hz

– Moc: 1850-2200 W

 

Zaparzarka model MCZ-06

– Do parzenia kawy, herbaty oraz ziół

– Zatrzymuje aromat i smak zaparzanego napoju

– Szklany, hartowany dzbanek o pojemności 350 ml

– Filtr, oprawa i pokrywa za stali nierdzewnej

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF