Oferta marki Delecta w kategorii mieszanek ciast została wzbogacona o wyjątkową propozycję – Leśny Mech. To jedyny tego rodzaju produkt dostępny na rodzimym rynku. Mieszanka jest dostępna na sklepowych półkach od 17 października br.

lesny-mechLeśny Mech Delecta to druga na rynku, po Cieście marchewkowym Delecta, mieszkanka do samodzielnego wypieku z naturalnym warzywnym dodatkiem.

Delikatne ciasto, z kremem na bazie masy śmietanowej, swój unikalny kolor zawdzięcza liofilizowanym liściom szpinaku.

Aby przygotować podstawową wersję wypieku, do mieszanki z ciastem wystarczy dodać 3 jaja, wodę i olej, a do opakowania z kremem 500 ml. śmietanki oraz zimną wodę. Inspirujące przepisy z możliwościami przygotowania Leśnego mchu na wiele sposobów Delecta zamieściła na opakowaniu.

Wypiek pięknie się prezentuje, wybornie smakuje i mimo że dodatek szpinaku może wydawać się kontrowersyjny – jego smak nie odgrywa pierwszych skrzypiec, a jedynie nadaje ciastu ciekawego charakteru i odpowiednio je nawilża.

Mieszanka nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.

Wystarczy jedynie odrobina fantazji, aby stworzyć powalający efekt ot tak… prosto z serca. Leśny mech Delecta z pewnością zdobędzie serca wszystkich domowników i gości z uwagi na swoje wyjątkowe połączenie smakowe.

Leśny mech (410 g), cena det. ok. 7 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF