Jakie jest szczęśliwe dzieciństwo? Beztroskie, wesołe i przede wszystkim pełne przygód każdego dnia. Kubuś w nowej kampanii reklamowej pokazuje prawdziwe, rozbrajające i bliskie każdej matce momenty dorastania ich dzieci. Spot pokazuje nie tylko kreatywność najmłodszych, ale także ich przywiązanie do Kubusia, który zawsze im towarzyszy podczas zabawy.

Szczęśliwe dzieciństwo z Kubusiem 3

Każdy rodzic pragnie dla swoich dzieci szczęśliwego dzieciństwa. Dla każdego udane dzieciństwo może jednak oznaczać coś zupełnie innego – jak wiadomo, wyobraźnia najmłodszych nie zna granic.

W nowym spocie podziwiamy dziecięcą pomysłowość, zaangażowanie oraz niczym nieskrepowaną zabawę, które w połączeniu z bezgraniczną miłością tworzą obraz szczęśliwego dzieciństwa. Podglądamy dzieci w codziennych sytuacjach, w którym towarzyszy im Kubuś – czasami w postaci produktów, a czasami Kubusiowych gadżetów. Ciekawski łobuziak odkrywa nowe możliwości DVD, czarująca wróżka siłą wyobraźni zamienia psa w księcia, a urocza dziewczynka wspiera swojego przyjaciela Kubusia podczas kąpieli w pralce – to tylko niektórzy bohaterowie pełnego pozytywnych emocji spotu. Reklamie towarzyszy przebój „Be my Baby” The Ronettes, który podkreśla pełne miłości chwile, a sytuacje przedstawione w reklamie udowadniają, że każde dziecko jest wyjątkowe i tę wyjątkowość warto w nim pielęgnować.

Marka Kubuś jest nieodłącznym elementem życia najmłodszych i wspiera ich w codziennym odkrywaniu świata. Spot z pewnością przywoła wspomnienia najbardziej wzruszających i najśmieszniejszych momentów, dzięki którym bycie rodzicem to nie lada wyzwanie, ale zarazem największe szczęście.

Agencja odpowiedzialna za kreację: Brasil

Dom mediowy: Mindshare

Start kampanii: 14.03.2016 r.

Spot reklamowy:

https://www.youtube.com/watch?v=KgeoLXJX0Yk&feature=youtu.be

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF