Z okazji Święta Piwa i Piwowara, w Szczecinie i okolicach, ruszyła nowa odsłona  kampanii „Moje życie. Moja pasja”. Na bilbordach zobaczymy ambasadora kampanii, szczecińskiego piwowara, Mariusza Polewkę oraz nowy wariant piwa – Bosman Niefiltrowane.

Bosman Niefiltorwane - nowa odslona kampanii_OOH

Warzenie piwa to niezwykła sztuka, którą, jak mówi Mariusz Polewka – jeden ze szczecińskich browarników – poznaje się przez całe życie. Nad warzeniem  piwa czuwa wiele osób, które dbają o to, aby konsumenci dostali najlepsze produkty. To dzięki  zaangażowaniu i pasji browarników możemy na co dzień cieszyć się złotym trunkiem, który towarzyszy człowiekowi od prawie pięciu tysięcy lat. W tym tygodniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara. To okazja, by nie tylko świętować z piwem w dłoni, ale również  podziękować jego twórcom, którzy pełni pasji oddają się swojej pracy w browarze.

Bosman Niefiltrowane, powstał wiosną tego roku dzięki współpracy i zaangażowaniu browarników pod wodzą Mariusza Polewki. Pochodzący ze Śląska  piwowar, wbrew górniczym tradycjom rodzinnym, wziął ster życia w swoje ręce i wyjechał do Szczecina, aby zostać browarnikiem. Lata doświadczenia zaowocowały stworzeniem piwa na bazie autorskiej receptury. Jak sam twierdzi, było to jego marzeniem od czasów, gdy zainteresował się browarnictwem: Realizacja mojej pasji wymagała  wielkiego uporu i wytrwałości, a stworzenie tego piwa nie udałoby się bez wsparcia i zaangażowania moich kolegów z Bosmana, z którymi w tym tygodniu celebrujemy Święto Piwa i Piwowara. Nasz sukces był możliwy dzięki temu, że stanowimy świetnie zgrany zespół. Dziś z dumą mogę powiedzieć, że Bosman Niefiltrowane to lokalny specjał warzony z piwowarską pasją.

Bosman Niefiltrowane to jasne piwo o intensywnym smaku, złocistym kolorze i wyrazistej goryczce. Pominięcie procesu filtracji sprawia, że zyskuje ono pełnię smaku. Bosman Niefiltrowane adresowane jest do tych, którzy posiadają pasję i dążą do obranego celu. To propozycja dla konsumentów, którzy cenią lokalne specjalności i poszukują nowych piwnych smaków.

Międzynarodowy Dzień Piwa i Piwowara po raz pierwszy był obchodzony w 2007 roku, ustanowiony przez dwóch miłośników piwa ze Stanów Zjednoczonych – Jesse’ego Avshalomova i Evana Hamiltona. Święto bardzo szybko zyskało popularność na całym świecie, a jego obchody odbywają się każdego roku w pierwszy piątek sierpnia.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF