Wyjątkowa technologia FiberBoost zastosowana w sokowirówce szybkoobrotowej Philips Avance pozwala przygotować w jednym urządzeniu sok klarowny lub gęstszy, zawierający nawet do 50% więcej miąższu.[1]

hr1922-5-smallJesteś fanką świeżych warzywno-owocowych soków, zarówno tych klarownych, jak i z miąższem? A może właśnie Ty wolisz soki gęstsze, a Twoje pociechy preferują sok bez miąższu? Od teraz możesz pogodzić różne gusta i obydwa rodzaje napojów przyrządzać szybko w jednym urządzeniu! Wszystko dzięki sokowirówce szybkoobrotowej Philips Avance z technologią FiberBoost, która jako jedyna sokowirówka szybkoobrotowa na rynku daje możliwość ustawienia konsystencji soku.

W nowych sokowirówkach HR1922, HR1919 i HR1918 za pomocą jednego przycisku możesz wybrać konsystencję, czyli to, czy sok ma być całkowicie klarowny, czy trochę gęstszy. Sok w drugiej opcji będzie zawierał nawet do 50% więcej miąższu[2], przez co będzie też bardziej sycący. Szczególnie docenią to osoby na diecie i dbające o linię. Technologia FiberBoost to unikalne połączenie inteligentnego sterowania stałymi prędkościami z wyjątkową konstrukcją sitka, która umożliwia uzyskanie większej lub mniejszej ilości miąższu w soku. Każdy może więc cieszyć się sokiem przygotowanym tak, jak lubi. Z kolei jednostajna prędkość silnika, zarówno w opcji klarownej, jak i z miąższem, zapewnia gładką konsystencję soku, bez względu na to, jak twardych lub jak miękkich składników użyjesz. Co ważne, jak pokazały badania Philips i Uniwersytetu Przyrodniczego w Wiedniu (BOKU) przeciętna zawartość witamin, przeciwutleniaczy i cukru w soku przygotowanym w sokowirówce szybkoobrotowej i wyciskarce wolnoobrotowej jest porównywalna. Nowa sokowirówka daje więc możliwość szybkiego przygotowania pełnowartościowego, bogatego w witaminy soku dla całej rodziny.

Przygotowywanie soku w nowej sokowirówce jest proste i nie zabiera dużo czasu dzięki bardzo dużemu, 80-milimetrowemu otworowi na produkty, w którym owoce i warzywa mieszczą się w całości. Nie musisz więc ich wcześniej kroić i rozdrabniać. Dzięki silnikowi o dużej mocy 1200 W bez wysiłku wyciśniesz sok nawet z najtwardszych owoców i warzyw. Dodatkowo nowy silnik o niższym poziomie hałasu i drgań zapewnia cichszą pracę sokowirówki i sprawia, że przygotowanie soku jest jeszcze przyjemniejsze.

Nie musisz też martwić się o nieporządek w kuchni. Sokowirówka Philips Avance jest wyposażona w blokadę kapania, która pozwala przerwać wyciskanie soku i utrzymać blat w czystości. Samo mycie urządzenia po przyrządzeniu soku także nie sprawia wielu trudności. Dzięki technologii QuickClean, funkcji wstępnego czyszczenia i łatwemu w czyszczeniu sitku umycie całego urządzenia zajmuje zaledwie minutę.

Nowa sokowirówka Philips Avance to urządzenie, które w łatwy sposób wydobywa z owoców i warzyw to, co najlepsze, przygotowując soki, które zadowolą gusta różnych członków rodziny.

Rekomendowane ceny nowych sokowirówek Philips wynoszą:

  • Sokowirówka HR1922/20 – 899 pln
  • Sokowirówka HR1919/70 – 809 pln
  • Sokowirówka HR1918/80 – 809 pln

[1] Ustawienie z większą ilością miąższu (2) w porównaniu z mniejszą ilością miąższu (1).

[2] Jw.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF