OSM Piątnica uruchamia nową stronę www dla konsumentów prezentującą zalety świeżego Mleka Wiejskiego oraz jego innowacyjnego opakowania − butelki z wygodnym uchwytem.

 Dedykowana strona internetowa http://mlekowiejskie.piatnica.com.pl/ ma zachęcić konsumentów do sięgnięcia po pierwsze na rynku polskim mleko w poręcznej butelce z uchwytem. Otwierająca ją animacja, pokazująca proces nalewania mleka z łagodnym podkładem muzycznym, akcentuje główne cechy produktu: świeżość i naturalność, a jednocześnie podkreśla innowacyjne opakowanie − lekką, chroniącą mleko przed światłem butelkę, wygodny uchwyt, łatwe otwieranie.

mlekowiejskie.piatnica.com.pl

Mleko Wiejskie Piątnicy o właściwościach zbliżonych do mleka prosto od krowy to propozycja dla świadomych konsumentów, dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny, poszukujących wysokiej jakości produktów o naturalnym smaku. Nowy serwis Piątnicy zawiera wiele przydatnych informacji na temat świeżego mleka. Internauci dowiedzą się na stronie m.in. dlaczego mleko świeże jest bardziej wartościowe od pozostałych produktów tej kategorii, technologii jego produkcji (mikrofiltracji i pasteryzacji w niskiej temperaturze), zawartości białka i wapnia oraz o właściwościach użytkowych nowego opakowania, a także poznają opinię eksperta prof. Grażyny Cichosz z Wydziału Nauki o Żywności UWM.

Celem uruchomionej przez OSM Piątnica strony jest propagowanie wiedzy na temat zalet świeżego mleka oraz poinformowanie o nowej, pierwszej na rynku butelce z uchwytem. Mleko Wiejskie będzie promowane hasłem „Świeży pomysł na mleko. Chwytasz?” podkreślającym wyjątkowość produktu i zachęcającym do jego zakupu. Serwis www adresowany jest zarówno do obecnych, jak i przyszłych konsumentów produktów marki Piątnica − wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat świeżego mleka.

Nową stronę OSM Piątnica o mleku można zobaczyć pod adresem http://mlekowiejskie.piatnica.com.pl/. Zachęcamy do odwiedzenia serwisu!

Mleko Wiejskie OSM Piątnica 3,2% i 2% w innowacyjnej, funkcjonalnej butelce z uchwytem dostępne jest od sierpnia 2013 r. w cenie ok. 2,80 zł/1l. W zależności od zawartości tłuszczu − 2,0% lub 3,2% − ma odpowiednio niebieską lub czerwoną nakrętkę. Etykieta na opakowaniu zawiera podstawowe informacje o właściwościach świeżego Mleka Wiejskiego, jego wartościach odżywczych, jak również walorach użytkowych nowego opakowania. Mleko Wiejskie ma 21-dniowy termin przydatności do spożycia. Należy przechowywać je w temp. od +1ºC do +8ºC, a po otwarciu – najlepiej spożyć w ciągu 48 h.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF