Kto nie lubi rozsmakowywać się o poranku świeżą i chrupiącą bagietką? Albo zajadać się pysznymi chrupkimi bułkami z ulubionymi dodatkami? Dla tych, którzy nie mogą się obejść bez ciepłego i aromatycznego pieczywa niezależnie od okazji, Dan Cake Polonia ma coś specjalnego: Bułki i Bagietki do odpieku.

1Świeże pieczywo w chlebaku musi być. Ale zimna, wietrzna i ciemna aura za oknem nie zachęcają do wyściubiania nosa z domu, by udać się do piekarni. Co wtedy zrobić? Sięgnąć po Bułki do odpieku i Bagietki do odpieku firmy Dan Cake Polonia. Pieczywo to sprawdzi się nie tylko wtedy, gdy w domu zabraknie świeżego chleba. Będzie też idealną bazą dla wszelkiego typu przekąsek podawanych podczas domowych imprez, czy wizyty niezapowiedzianych gości.

Grillowe klimaty zimą

Bułki do odpieku świetnie sprawdzą się jako podstawa kanapek na śniadanie czy kolację. Wyjęte z piekarnika ze złocistą i chrupiącą skórką w połączeniu z ulubioną pastą do smarowania pieczywa lub twarogiem i warzywami będą idealnym i szybkim sposobem na zaspokojenie głodu. Rewelacyjnie sprawdzą się też w formie chrupiących pieczonych grzanek, przygotowanych na grillu elektrycznym. Zapieczone z pieczarkami, parmezanem i świeżymi ziołami wyglądem i smakiem będą świetnie nawiązywać do letniego sezonu grillowego.

Francuski szyk na talerzu

Z kolei wielbicieli smaków znad Sekwany z pewnością zadowolą Bagietki do odpieku. Delikatnie opieczone w tosterze sprawdzą się świetnie w połączeniu ze słodkim serkiem. Ale pyszne będą też z masłem i aromatyczną dyniową konfiturą, idealnie rozgrzewającą w zimowe poranki. Taki dodatek w połączeniu z miękkim miąższem i chrupiącą skórką takiej bagietki przywoła klimat francuskich śniadań jedzonych przy kawiarnianych stolikach ustawionych wzdłuż wąskich, paryskich uliczek.

W ostatnich latach zainteresowanie Polaków pieczywem do odpieku rośnie – mówi Wiktor Kowalski, ekspert Dan Cake Polonia. – To naturalne, w końcu kto nie lubi świeżego, chrupiącego pieczywa, dostępnego w każdej chwili, nie tylko wówczas, gdy wstaniemy wcześnie rano i ustawimy się w długiej kolejce pod piekarnią. Bułki czy Bagietki do odpieku firmy Dan Cake Polonia to pieczywo, które możemy mieć na wyciągnięcie ręki. O każdej porze.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF