Okres świąteczny to nie tylko tradycyjne smaki, gorączkowe zakupy i porządki. To przede wszystkim czas spotkań – zarówno w rodzinnym gronie, jak i ze znajomymi. Warto celebrować te miłe chwile w miejscu, które zapewnia dobry klimat. Spotkaj się z przyjaciółmi w Starbucks w wyjątkowej, świątecznej atmosferze!

Processed with VSCOcam with g3 preset

Kawiarnie Starbucks od lat, dla milionów ludzi, są miejscem dzielenia się swoimi przeżyciami przy kubku aromatycznej kawy czy herbaty. W tym roku dla podkreślenia magii Świąt, Starbucks na całym świecie w dniu 16 grudnia celebruje wspólnie z gośćmi nadchodzący czas. „W ten dzień zapraszamy na liczne degustacje kawy i sezonowych wypieków. Nasi bariści wprowadzą gości w świąteczny nastrój i zaprezentują nowe, limitowane produkty. Świąteczna atmosfera nie kończy się jednak tylko na tym dniu. Przez cały grudzień każdy, kto szuka miejsca na miłe spotkanie ze znajomymi, czy pomysłu na prezent, znajdzie u nas coś dla siebie” – mówi Magdalena Jurdziak, Marketing Manager CEE.

Święta pachnące kawą

W życiu najwspanialszych chwil doświadczamy wtedy, gdy jesteśmy razem z bliskimi. Kawa Starbucks to pyszny pretekst, by takich spotkań było jak najwięcej. Specjalna mieszanka Christmas Blend Espresso Roast powstała jako wariacja na temat popularnej Starbucks Christmas Blend. Jednak to dzięki sposobowi wypalania wyjątkowe połączenie najlepszych ziaren z Azji, Ameryki Łacińskiej i dojrzewających nasion z Sumatry, zyskuje swój wyrazisty smak. Ciemno palone ziarna pogłębiają karmelową słodycz i aksamitny smak klasycznej wersji. W kawiarniach Starbucks możesz skosztować Christmas Blend Espresso Roast w formie espresso, w swoim ulubionym napoju kawowym lub kupić paczkę i cieszyć się nią w domu!

Starbucks i Św. Mikołaj

Już dziś wpadnij do Starbucks i napisz list do Św. Mikołaja! W kawiarni znajdziesz specjalnie na tę okazję przygotowane kartki, na których należy wpisać swoje życzenie do Św. Mikołaja. Jedyne warunki to: przedstawienie oryginalnego pomysłu, który będzie możliwy do spełnienia przez kawiarnię oraz podanie imienia i numeru telefonu. Następnie wystarczy już tylko uwierzyć, że w świątecznej atmosferze dzieją się rzeczy niezwykłe – jak to, że w Starbucks Św. Mikołaj może spełnić Twoją prośbę!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF