Do imprezy sylwestrowej pozostało jeszcze trochę czasu. Jednak dla wszystkich osób, które nie mogą się doczekać nocy 31 grudnia w kalendarzu przewidziane jest jeszcze jedno święto – Andrzejki. Dobra andrzejkowa impreza nie odbędzie się bez toniku. „Złoty Potok” producent naturalnej wody źródlanej i napojów przygotował na tę okazję swoją propozycję.

 

Magiczny Czas

Andrzejki to doskonała okazja do wspólnej zabawy z przyjaciółmi. Odpowiednia oprawa, stroje gości i przygotowane zabawy, na pewno umilą nam czas i dodadzą szczypty tajemnicy. Nie powinniśmy także zapomnieć o jedzeniu i piciu. Na stole więc, obok kart tarota i dzbanków z gorącym woskiem, powinniśmy zadbać o pojawienie się smacznych przekąsek i ciekawych napojów, takich jak np. tonic.

Tonic na bazie wody źródlanej

Oryginalna receptura w której w skład wchodzą ekstrakty z owoców i naturalne cukry tworzy niepowtarzalny smak Tonicu „Złoty Potok”. Produkowany jest on na bazie krystalicznie czystej wody źródlanej wydobywanej w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej i nie zawiera sztucznych substancji słodzących. Jego walory możemy docenić w różnych wariacjach.  Podany z kostkami lodu i plasterkiem cytryny będzie niezwykle orzeźwiający i smaczny. Doskonale ugasi pragnienie podczas długich andrzejkowych – i nie tylko zabaw. Bardzo dobrze będzie współgrał z alkoholami, zwłaszcza z ginem. Podany w taki sposób Tonic Złoty Potok może stać się  świetnym dodatkiem podczas spotkania andrzejkowego z naszymi przyjaciółmi.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF