Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowa atmosfera rodzinnych spotkań, śpiewanie kolęd, radość i serdeczne uśmiechy. Zapach choinki przeplata się z aromatem tradycyjnych świątecznych potraw, a dzieci z niecierpliwością wypatrują pierwszej gwiazdki, której pojawienie się na niebie jest znakiem do zasiadania do stołu. Dzieci znajdują pod choinką świąteczne paczki, a w nich czekoladowe słodycze.

 

 

 

Na tegoroczne święta Terravita przygotowała wyjątkową ofertę produktów czekoladowych świetnie nadających się na prezent oraz jako łakocie na świąteczny stół, podzieloną na kategorie: tabliczki, figurki, czekoladowe zawieszki na choinkę oraz zestawy.

Seria czekolad w świątecznych opakowaniach  to czekolady mleczne w gramaturach 100g i 250g. Tabliczki 100g to tradycyjna czekolada mleczna oraz ceniona przez konsumentów tabliczka z wytłoczonym wizerunkiem aniołków. 250-gramowy prezentowy format czekolady zyskał spójną z całą ofertą okazjonalną nakładkę.

Terravita znany i ceniony od wielu lat  producent figurek czekoladowych przygotował bogatą ofertę, mikołajów w licznym asortymencie. Do Mikołaja 60g, 150g oraz orzechowego 90g  dołączą nowości – największy w ofercie Mikołaj 160g oraz Mikołaj 150g z niespodzianką w nowej szacie graficznej, które z pewnością wyróżnią się wśród czekoladowych figurek na półce. Słodkim uzupełnieniem tej kategorii są czekoladowe zawieszki: bombki, szyszki, bałwanki, dzwonki, serca i bałwanki, którymi można przybrać choinkę.

W świątecznej ofercie nie mogło zabraknąć zestawów, stanowiących atrakcyjny upominek w świątecznym opakowaniu. Ta kategoria oprócz Zestawu z czekoladowymi figurkami, Zestawu z magicznym kubkiem zawiera atrakcyjną nowość- Zestaw z magicznym ogrzewaczem do rąk 150g. Zawiera on figurkę Mikołaja 150g oraz ogrzewacz do zziębniętych dziecięcych rąk, który trzymany w dłoniach lub włożony do rękawiczki szybko je ogrzeje.

W tak urozmaiconej pod względem produktowym ofercie bez trudu znajdziecie czekoladowe słodycze na świąteczny stół oraz  prezenty dla dzieci i bliskich.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF