Boże Narodzenie to szczególny okres, na który czekamy przez cały rok, ale sam czas przygotowań do niego w wielu domach kojarzy się ze sprzątaniem, gotowaniem, gorączką zakupów i nerwową atmosferą. W tym roku dzięki Pudliszkom przynajmniej o jednym z przedświątecznych obowiązków możemy zapomnieć. Dania z linii „Palce lizać” to znakomita alternatywa dla domowych pierogów oraz krokietów, która smakiem nie odstępuje od własnoręcznych i pracochłonnych wyrobów.

 

W święta Bożego Narodzenia bardziej niż kiedykolwiek indziej hołdujemy tradycji – staramy się przywołać uroczystą atmosferę, ubierając choinkę, układając pod nią prezenty, przywołując rodzinne zwyczaje oraz przygotowując klasyczne świąteczne dania. Na naszych stołach nie może zabraknąć karpia, barszczu, kutii, kompotu z suszu, ale także pierogów czy krokietów. Tradycja i domowy smak to wartości, którymi kierują się Pudliszki. Dlatego też powstała gama gotowych dań „Palce lizać”, aby smakosze potraw, które na stałe wpisały się w kulturę i gusta polskie, mogli się nimi delektować zarówno na co dzień, jak i od święta. Jak zawsze marka zadbała o to, żeby wyjątkowy smak jej dań był wynikiem tradycyjnych przepisów oraz najwyższej jakości składników. Produkty mają krótki termin przydatności do spożycia i są przeznaczone do przechowywania w lodówce, dzięki czemu zachowują wyjątkową świeżość i oczywiście smakują jak domowe.

Na Wigilię polecamy wyroby z kapustą i grzybami – harmonijnie doprawiony farsz został zamknięty w delikatnym, cienkim cieście pierogów oraz chrupiącym naleśnikowym cieście krokietów. Podczas kolejnych dni świątecznych doskonale sprawdzą się ich mięsne wersje przygotowane z idealnie doprawionego, najbardziej wartościowego mięsa.

Święta, święta i po świętach… Na szczęście ich smak możemy przywołać w rodzinnym gronie zawsze, kiedy sięgniemy po wspomniane produkty. Zachęcamy też do odkrywania innych Pudliszkowych przepisów, na przykład na pierogi ruskie lub na słodko, albo kluski. W linii „Palce lizać” są ich trzy rodzaje: śląskie, na parze oraz kopytka.

Na co dzień i od święta Pudliszki dbają o to, aby domowy smak tradycyjnych dań gościł na naszych stołach zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę i nie wymagało to żmudnych przygotowań. Wesołych Świąt i pysznego Nowego Roku życzą Pudliszki!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF