Silnik o mocy 400 W, szklany kubek o pojemności 1,5l i ostrze ProBlend4blendera HR2106 z kolekcji Philips Daily Collection tworzą doskonałe połączenie i gwarantują, że przygotowywanie koktajli, smothies czy drinków, staje się dużo prostsze.

image001Masz ochotę na coś świeżego i zdrowego? Dlaczego by więc nie zafundować sobie chwili przyjemności ze świeżym smoothie, którego teraz w blenderze HR2106 można przyrządzić tak łatwo?

Najnowszy blender z kolekcji Philips Daily Collection wyposażony jest w wysokiej jakości silnik o mocy 400 W oraz ostrze ProBlend4, przez co jest idealny do przygotowywania miętowego Mohito czy owocowego koktajlu. Dzbanek blendera o pojemności 1,5 l wykonano z wysokiej jakości szkła, które jest odporne na zarysowania nawet podczas kruszenia lodu  oraz zapobiegania mieszaniu się smaków i zapachów. Dodatkowo do miękkich składników takich jak zioła, chilli, czy cebula  można wykorzystać dostępny w zestawie minisiekacz.

Przycisk pulsacji umożliwia sterowanie urządzeniem w dowolny sposób, a dzięki różnym ustawieniom blendera można dostosować prędkość do miękkich i twardszych składników.  W HR2106 zastosowano też nowy kształt lejka, tak by uniemożliwić wyciekanie przy przelewaniu smoothie do szklanek.

Wszystkie te rozwiązania bez wątpienia sprawiają, że blender Philips HR2106 jest idealnym urządzeniem kuchennym, które pomoże każdemu amatorowi smacznych smoothie, koktajli czy drinków.

Rekomendowana cena detaliczna blendera HR2106 wynosi 219 PLN

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF