Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas prezentów i spotkań z bliskimi. To również czas zapachów i aromatów, wśród których króluje korzenna nuta domowych pierników i pierniczków. Bez tego wypieku Boże Narodzenie nie pachnie już tak świątecznie.

Delecta_pierniczki_smallestOferta pysznych pierników Delecta została poszerzona o limitowaną nowość ze  świątecznej oferty marki – Pierniczki – korzenny smak.

Dzięki aromatycznej mieszance cynamonu, goździków i kolendry Pierniczki Delecta wypełnią Twój dom zapachem tradycyjnego, korzennego ciasta. Ciasteczka przygotujesz szybko i bez trudu, dodając tylko podstawowe składniki (jajo oraz masło lub margarynę). Korzystając z ciasta do samodzielnego wypieku, uzyskasz ok. 70 pierniczków z jednego opakowania.

W każdym produkcie prezent – niespodzianka, praktyczny stempelek do wykrawania ciasteczek, który zapewni bajeczne kształty (choinki, bałwanka, św. Mikołaja, gwiazdki) – w sam raz do dekoracji świątecznego drzewka lub stołu!

Zaproś bliskich do wspólnego pieczenia, a zaoszczędzony czas poświęć na atrakcyjne udekorowanie wypieków, wykorzystując naturalne posypki Decorada Delecta.

Pierniczki Delecta są dostępne w sprzedaży od 20 października w cenie detalicznej ok. 6,30 zł za opakowanie.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)
Produkt: Pierniczki Delecta (350 g)
Cena det. ok. 6,30 zł za opakowanie
Dostępność od: 20 października br.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF