Wielkanoc toczy się przy stole. To przy nim spotykamy się już podczas uroczystego śniadania, dzieląc się z najbliższymi zawartością wielkanocnego koszyczka. To prawdziwy festiwal smakołyków – nie tylko jajek – ale też wędlin i mięs. Czego nie może zabraknąć na świątecznym stole, podpowiada Drosed.

Kielbasa siedlecka_DrosedWielkanocne śniadanie to najważniejszy posiłek tych świąt. Ma być uroczyście i wiosennie, dlatego też potrawy na ten szczególny moment wybieramy wyjątkowo starannie. Szukając składników najwyższej jakości, warto sięgnąć po mięsa Grupy Drosed. Nieważne czy wybierzemy Kiełbasę Siedlecką, Wędzony filet z kurczaka czy Pasztet zapiekany z gęsią   – śniadanie na pewno się uda!

Kiełbasa jest nieodłącznym elementem świątecznego stołu. Według tradycji, umieszczamy ją w koszyczku ze święconką. Jest również niezastąpionym dodatkiem do wielkanocnego  żuru. Smakowita Kiełbasa Siedlecka od Drosed sprawdzi się w tym przypadku rewelacyjnie. Aromatyczna, pełna drobiowego mięsa (do wytworzenia 100g produktu wykorzystuje się aż 120 g mięsa), delikatnie podsuszana. Znajdziemy ją zarówno w kawałku, w dużych opakowaniach (300g/ok. 7,99zł), jak też podzieloną na plastry (100g/ok. 2,99zł).

Filet wedzony z kurczaka_DrosedDoskonałą wędliną na wielkanocnym stole będzie również Filet z piersi kurczaka od Drosed (ok. 22 zł /kg). Wędzony, o niskiej zawartości tłuszczu i subtelnie aromatyczny –  przypadnie do gustu wszystkim domownikom, również tym najmłodszym. Wyjątkowo lekki sprawdzi się nie tylko podczas uroczystego śniadania, ale także idealnie wkomponuje się w całe, wiosenne menu. Na wielkanocnym stole powinien się pojawić koniecznie w towarzystwie ćwikły i chrzanu.

Pasztet zapiekany z gęsią_DrosedDla wielbicieli pasztetów, pysznym wyborem będzie Pasztet zapiekany z gęsią od Drosed. Wyjątkowo kremowy, pełen wysokiej jakości mięsa, skryty pod apetyczną, chrupiącą skórką, będzie prawdziwą gwiazdą stołu. Podany z żurawiną czy powidłami śliwkowymi, zyska wyborny charakter. Dostępny jest w opakowaniach 1,3 kg za około 13 zł /kg.

Smakowitych świąt Wielkiej Nocy życzy Grupa Drosed!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF